یک پرواز ناموفق همراه با ترس و وحشت برای تیم استقلال خوزستان

۱۳۹۶-۱۲-۰۶ ورزش

یک پرواز ناموفق همراه با ترس و وحشت برای تیم  استقلال خوزستان

بازیکنان تیم استقلال خوزستان به‌دلیل نقص فنی پرواز هواپیمایی زاگرس بعد از سپری کردن یک پرواز ناموفق همراه با ترس و وحشت به فرودگاه مهرآباد بازگشتند.

به گزارش “ورزش سه” بازیکنان و مربیان تیم استقلال خوزستان همراه با دیگر مسافران پرواز عصر امروز هواپیمایی زاگرس فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد اهواز ترک گفتند اما پس از حدود نیم ساعت با توجه به تکان‌های شدید هواپیما ناچار شدند مسیر طی شده را به سمت فرودگاه مبدأ بازگردند.
خلبان پرواز به مسافران اعلام کرد که به دلیل نقص فنی ناچار است هواپیما را به تهران برگرداند و سرانجام موفق شد عملیات فرود در فرودگاه مبدأ را انجام دهد.
تعداد زیادی از مسافران از جمله اکثر بازیکنان استقلال خوزستان خواستار ترک پرواز و بازگشت از طریق زمینی به اهواز شده‌اند، اما مسئولان هواپیما از آن‌ها خواسته‌اند فعلا در اتوبوس فرودگاه در جنب هواپیمای در حال تعمیر باقی بمانند.
شهروندان عادی که در این پرواز ناموفق حضور داشتند و هم اینک به ناچار در اتوبوس فرودگاه منتظر تعیین تکلیف هستند، کلیپ‌هایی از پرواز مذکور را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و خواستار رسیدگی مسئولان امر به این وضعیت شده‌اند.
باید دید که در ساعات آینده چه شرایطی برای این هواپیمای در دست تعمیر ایجاد می‌شود و سرنوشت مسافران پرواز یکشنبه تهران – اهواز به کجا می‌انجامد.

(Visited 810 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۰۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.