سکه گران شد ؛یک میلیون و ۵۰۵ هزار تومان

۱۳۹۶-۱۲-۰۵ اقتصاد

سکه گران شد  ؛یک میلیون و ۵۰۵ هزار تومان

 هر چند دلار امروز کاهش قیمتی اندک را تجربه کرد و با قیمتی کمتر از ۴۵۰۰ تومان معامله شد اما قیمت انواع طلا و سکه در بازار رشدی محسوس را تجربه کرد.

  به گزارش خبرآنلاین، امروز هر دلار آمریکا در بازار ۴۴۸۰ تومان به صورت نقدی معامله شد. قیمت دلار نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته کاهشی سیزده تومانی را نشان می دهد. بهای یورو و یوند انگلیس نیز با کاهشی اندک مواجه شد . این دو ارز مهم در بازار امروز تهران به ترتیب ۵۴۴۱ و ۶۶۹۰ تومان معامله شدند .

 بازار سکه اما امروز وضعیتی متفاوت داشت. هر چند قیمت اونس افزایشی در حدود ۰.۰۱ درصدی را شاهد بود اما قیمت ها در بازار تهران رشدی قابل توجه را تجربه کرد .

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید بار دیگر سد یک میلیون و پانصد هزار تومان را شکست و به قیمت هر قطعه یک میلیون و ۵۰۵ هزار تومان معامله شد . افزایش قیمت سکه طرح جدید ۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان گزارش شده است. سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت یک میلیون و ۴۶۶ هزار تومان به فروش رسید . میزان افزایش قیمت این نوع سکه ۲۱ هزار تومان برآورد می شود . نیم سکه و ربع سکه نیز با افزایشی ۲۹ هزار تومانی و هشت هزار تومانی به ترتیب با قیمت ۷۵۱ هزار تومان و ۴۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد . سکه گرمی نیز ۳۱۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۴۴ هزار و ۵۲۲ تومان معامله شد که نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۶۹۳ تومان افزایش را نشان می دهد.

 

 

 

(Visited 661 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۲-۰۵ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.