سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: جاسوسی سیدامامی مسجل است

۱۳۹۶-۱۱-۲۹ سیاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: جاسوسی سیدامامی مسجل است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: تا آنجایی که امکان پذیر بوده اسناد و مدارک جاسوسی سید امامی ارائه شده و در آینده نیز توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد.

سیدحسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اخبار دامن زدن برخی رسانه ها به خودکشی کاووس سیدامامی، اظهار داشت: رسانه‌های بیگانه فضای بسیار منفی ایجاد کردند تا توجه افکار عمومی را از حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خلق حماسه مشارکت به سمت مسائل حاشیه‌ای جلب کنند.

وی با بیان اینکه دامن زدن برخی رسانه‌ها در داخل به خودکشی سیدامامی، با اهدافی در پشت سر این ماجرا صورت می‌گیرد، تصریح کرد: این رسانه‌ها می‌خواهند عظمت حضور ملت ایران را نادیده بگیرند و از این رو به دنبال موضوعیت پیدا کردن این مسئله هستند این درحالی است که فیلم ضبط شده در داخل زندان اسناد و مدارک و همچنین توضیحات مقامات امنیتی و اطلاعاتی کشور کاملا مبین و گویای این نکته است که فرد در زندان به خودکشی اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه جاسوسی سیدامامی کاملا مسجل و اسناد و مدارک آن موجود است، تاکید کرد: تا آنجایی که امکان پذیر بوده اسناد و مدارک این جاسوسی ارائه شده و در آینده نیز توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد.

نقوی حسینی در پایان خاطرنشان کرد: به استناد فیلم داخل زندان سیدامامی اقدام به خودکشی کرده و هیچ عاملی در خودکشی وی جز تصمیم فرد نقش نداشته است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۲۹ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.