پوتین چقدر پول دارد ؟

۱۳۹۶-۱۱-۲۳ اقتصاد

پوتین چقدر پول دارد ؟

کمیته مرکزی انتخابات روسیه، دارایی ها و درآمد ولادیمیر پوتین طی شش سال گذشته را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، بر اساس گزارش کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه که تارنمای روزنامه ایزوستیا آنرا منتشر کرد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور میزان درآمدش طی شش سال را در گزارش مالی خود ۳۸/۵ میلیون روبل معادل حدود سه میلیارد و یکصد میلیون تومان بیان کرده است.
رئیس جمهور روسیه ۱۳ حساب بانکی دارد که در آنها بیش از ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار روبل پس انداز شده است.
ولادیمیر پوتین در گزارش خود اعلام کرده که در بین منابع درآمد وی می توان از حقوق بازنشستگی نظامی و درآمد از سرمایه گذاری ها نام برد.
ولادیمیر پوتین همچنین یک آپارتمان در سنت پتربورگ به مساحت ۷۷ متر مربع و گاراژ به مساحت ۱۸ متر مربع، آپارتمانی در مسکو با مساحت ۱۵۳ متر مربع و دو خورودی “نیوا” و “اسکیف” تولید سال های ۱۹۶۰ و ۱۹۶۵ دارد.
ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین، متولد ۷ اکتبر ۱۹۵۲، دومین و چهارمین رئیس‌جمهور روسیه بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی است.
او رئیس حزب روسیه واحد (از ۱۵ آوریل ۲۰۰۸) است. پوتین از اوت ۱۹۹۹ تاکنون همواره پست ریاست‌جمهوری یا نخست‌وزیری روسیه را در اختیار داشته‌است.
او متولد ۷ اکتبر ۱۹۵۲ در شهر سن پترزبورگ (سابقاً لنینگراد) است.
ولادیمیر پوتین به عنوان رئیس‌جمهوری پُرکار شناخته می‌شود که اقتصاد روسیه را از بحران شدید دهه ۱۹۹۰ به ثبات و رشد قابل توجه در قرن بیست و یکم هدایت کرده‌است.
پوتین پیش از ریاست جمهوری روسیه، سابقه همکاری با کا.گ. ب را در دوران شوروی در کارنامه خود دارد. همچنین عده‌ای او را به عنوان ورزشکارترین رئیس‌جمهور دنیا می‌شناسند.

(Visited 648 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۲۳ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.