اینستاوند؛ راهکار نوین دیجیتال مارکتینگ

۱۳۹۶-۱۱-۲۲ دنیای فناوری

اینستاوند؛ راهکار نوین دیجیتال مارکتینگ

با گسترش روزافزون نیاز کسب و کارها به استفاده از بازاریابی دیجیتالی و آنلاین (دیجیتال مارکتینگ) لزوم تقویت پل های ارتباطی بین کسب و کارها و مشتریان به عنوان ذی نفعان اصلی بازار احساس می شود.
یکی از جدی ترین ابزارهای دیجیتال کارکتینگ در فضای بازار امروز، کانال های تلگرام و صفحات اینستاگرام هستند. بزرگترین چالش پیش روی کسب و کارها در تلگرام و اینستاگرام، اعتمادسازی است.
جدی ترین راه اعتمادسازی فی مابین مشتریان و صاحبان کسب و کارها میزان مراجعه سایر مشتریان به کسب و کار می باشد. به طوری که اگر کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام یک کسب و کار اعضا و دنبال کنندگان بیشتری داشته باشد از نظر مشتری آن کسب و کار دارای اعتبار بیشتری است.
اینستاوند به کسب و کارها کمک می کند تا به کمک افزودن اعضا و دنبال کنندگان در تلگرام و اینستاگرام این اعتماد برای مشتریانِ کسب و کارها به صورت بهینه تری ایجاد گردد.
اینستاوند با هزینه هایی بسیار کم تر از سایر سایت هایی که این کار را انجام می دهند، کیفیت و خدمات بهتری ارائه کرده و در نتیجه باعث عملکرد بهتر کسب و کارها می شود.
اگر صاحب یک کسب و کار و یا متولی دیجیتال مارکتینگ آن هستید به شما توصیه می کنیم تا با کمک اینستاوند بازاریابی آنلاین خود را به مشاورین تبلیغاتی این سایت بسپارید.

(Visited 434 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۲۲ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.