مانکنی برای لباس‌های سایز بزرگ

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ چند رسانه‌ای

مانکنی برای لباس‌های سایز بزرگ

نائومی واتانابه با داشتن حدود هشت میلیون فالوئر در اینستاگرام پا را از مرزهای سرزمین مادری خود فراتر می‌گذارد و لباس‌هایی مناسب خانم‌های چاق را در نیویورک تبلیغ می‌کند.

 به گزارش ۲۴ آنلاین ،  هنرمند ۳۰ ساله ژاپنی یکی از محبوب‌ترین سلبریتی‌های فضای رسانه‌های اجتماعی در سرزمین چشم‌بادامی‌هاست. بازیگر، کمدین و طراح مد که بیش از هر چیز با تقلید و بزرگنمایی حرکات بیانسه، لیدی گاگا و دیگر ستاره‌های پاپ در برنامه‎های تلویزیونی شناخته می‌شود، برنامه‌هایی تازه برای سال ۲۰۱۸ تدارک دیده که یکی از آنها راه‌اندازی فروشگاهی ویژه لباس‌های سایز بزرگ در آمریکا و شهر نیویورک است.

واتانابه سال ۲۰۰۷ در ۱۸ سالگی وارد یک برنامه زنده تلویزیونی در ژاپن شد که هر روز به مدت یک ساعت مخاطبان خود را می‌خنداند. این برنامه پس از ۳۲ سال پخش روزانه سرانجام سال ۲۰۱۴ به پایان راه رسید و نامش در کتاب رکوردهای گینس به عنوان طولانی‌ترین برنامه زنده یک شبکه تلویزیونی ثبت شد. واتانابه هم در کنار دیگر کمدین‌های ژاپنی سهمی اساسی در پخش ۸۰۵۴ قسمت این برنامه داشت.

او که علاوه بر کمدی دستی هم بر صنعت مد و فشن داشت، وقتی نتوانست لباس‌های مناسب هیکل درشت خود بیابد، خط تولید لباس‌های سایز بزرگ را راه انداخت و هر سال دو مرتبه شوی لباس در مکان‌هایی به بزرگی ورزشگاه برگزار می‌کند. البته با این تفاوت که به جای دعوت از مهمانان و ستاره‌های سرشناس، خودش روی صحنه می‌رود و به سرگرمی و جاذبه اصلی برنامه تبدیل می‌شود.

واتانابه که خودش را یک «خواننده جعلی» می‌خواند، سال ۲۰۱۸ را با حضور بیشتر در نیویورک آغاز کرده و فعالیت‌هایش را در عرصه طراحی لباس برای بانوان چاق افزایش داده است. هر چه باشد، او مشکلات این گروه را بیشتر درک می‌کند و قصد دارد با بهره بردن از هنرهایش، آنها را به کمترین حد ممکن برساند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ چند رسانه‌ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.