دستگیری قاتلان کشتی گیر اردبیلی چند ساعت پس از وقوع جرم

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ حوادث

دستگیری قاتلان کشتی گیر اردبیلی چند ساعت پس از وقوع جرم

 ایسنا نوشت:قاتلان کشتی گیر اردبیلی چند ساعت پس از وقوع جرم دستگیر شدند.

پایگاه پلیس اردبیل در تشریح جزییات این قتل گفت: در ساعت ۱۹:۱۶ در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر انتقال مصدوم چاقو خورده به بیمارستان فاطمی از محله پیرمادر، ماموران کلانتری ۱۱ بهشت فاطمه برای بررسی صحت و سقم موضوع در محل حاضر شدند.

این منبع افزود: با بررسی موضوع مشخص شد بین رانندگان و سرنشینان ۲ خودرو درگیری لفظی پیش آمده و در این حین راننده خودرو پژو و سرنشین آن به بوسیله چاقو ، سرنشینان خودرو دیگر که ۲ برادر بودند را به شدت مجروح کردند که یکی از مصدومان هنگام انتقال به بیمارستان فاطمی جان باخت و قاتلان از محل متواری شدند.

به نوشته این منبع ، در ادامه پس از انجام کار پلیسی و فنی قاتل‌ها در کمتر از یک ساعت از وقوع قتل شناسایی و دستگیر و در تحقیقات پلیسی هدف از قتل را درگیری لفظی عنوان و به جرم خود اعتراف کردند.

ناصر عتباتی دادستان انقلاب و عمومی مرکز استان اردبیل نیز گفت: درگیری فیزیکی بین رانندگان ۲ خودرو در منطقه پیرمادر شهر اردبیل زمانی بوقوع پیوست که آنها بر سر نحوه رانندگی و مساله ای جزیی اقدام به پرخاشگری کرده و کنترل خشم خود را از دست دادند.

عتباتی اضافه کرد: پرونده این قتل هم اکنون در حال بررسی است.

گفتنی است، قاتل یا قاتلان کشتی گیر اردبیلی که سه شنبه شب بر سر نحوه رانندگی با هم درگیر و وی را به قتل رسانده بودند، در کمتر از چند ساعت دستگیر شدند.

(Visited 254 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.