اتفاق عجیب در محل آتش‌سوزی وزارت نیرو؛ فرمانده آتش‌نشان نجات یافته از پلاسکو دچار دودگرفتگی شد/ عکس

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ حوادث

اتفاق عجیب در محل آتش‌سوزی وزارت نیرو؛ فرمانده آتش‌نشان نجات یافته از پلاسکو دچار دودگرفتگی شد/ عکس

میزان نوشت: در اتفاقی عجیب اورژانس پس از ۲۰ دقیقه از دودگرفتگی فرمانده آتش‌نشان، دو نیروی بدون خودرو خود را به محل فرستاد و تکنسین‌های اورژانس مدعی شدند فرمانده نیاز به درمان ندارد.

در جریان اطفای حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو، امیر مهدیانی رئیس منطقه ۳ عملیات آتش نشانی و از فرماندهان باسابقه آتش نشانی تهران هنگام فعالیت در طبقه منفی ۴ دچار دودگرفتگی شد.

او از فرماندهان عملیات پلاسکو بود که در دقیقه آخر با پریدن از شیشه به بیرون نجات یافته بود.

اما اتفاق تعجب‌آور هنگامی رخ داد که اورژانس در محل حادثه استقرار نداشت. با خروج نیروهای اورژانس از محل حادثه و نبود آمبولانس، برای انتقال فرمانده آتش نشان مشکل وجود به وجود آمد.

بالاخره ۲۰ دقیقه بعد از تماس‌ها و اطلاع رسانی آتش نشانی، دو نیروی اورژانس در محل آتش سوزی حاضر شدند و اعلام کردند فرمانده آتش نشانی مشکلی ندارد و نیازی به انتقال ندارد!

این گفته‌های نیروهای اورژانس موجب واکنش واحد کیانی معاون عملیات آتش نشانی شد. کیانی گفت: فرمانده ما دچار مشکل است و نمی تواند نفس بکشد، بعد از ۲۰ دقیقه آمدند و می گویند مشکلی نیست.

وی ادامه داد: اورژانس قطره چشم نداشت و مجبور شدیم برای یکی از نیروها از داروخانه شخصی خرید کنیم.

بالاخره آمبولانس اورژانس در محل حادثه آتش سوزی ساختمان برق حرارتی حاضر شد و نیروهای آن مدعی شدند در کوچه‌های پشت محل حادثه استقرار داشته‌اند. آنها درمورد چرایی تاخیر ۲۰ دقیقه‌ای مدعی شدند که نحوه اطلاع رسانی مشکل داشته است. این در حالی است که روز گذشته حداقل سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حاضر بودند.

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.