ایوانکا؛ مهمان اختتامیه بازی‌های المپیک زمستانی

۱۳۹۶-۱۱-۱۷ ورزش

یک مقام کاخ سفید از حضور دختر و مشاور ارشد دونالد ترامپ در مراسم اختتامیه بازی‌های المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان، یک مقام کاخ سفید روز گذشته (دوشنبه) در گفتگو با شبکه سی ان ان اعلام کرد که ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور ارشد «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در مراسم اختتامیه بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ در کره جنوبی شرکت خواهد کرد.

این مقام گفت: از دختر و مشاور ارشد دونالد ترامپ دعوت شده بود به همراه پدرش و کمیته المپیک آمریکا به کره جنوبی بروند. در حال حاضر مایک پنس، معاون دونالد ترامپ هم سفر آسیایی خود را آغاز کرده است و قرار است به همراه یک هیئت آمریکایی در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی شرکت کند. رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا پیشتر اعلام کرد که بعید نیست مایک پنس در جریان این سفر با نمایندگانی از کره شمالی هم ملاقات کند.

ایوانکا ترامپ هفته گذشته در حساب توییتر خود نوشت: برای بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ آماده می شویم.

دونالد ترامپ هم در تعدادی از رویدادهای المپیک زمستانی ۲۰۱۸ شرکت خواهد کرد. رئیس جمهور آمریکا پیشتر رایزنی هایی را با کمیته المپیک بین المللی و شهردار لس آنجلس انجام داده است که بازی های المپیک تابستانی ۲۰۲۸ را در این شهر برگزار کند. اگر این اتفاق عملی شود این نخستین میزبانی آمریکا برای بازی های المپیک تابستانی از سال ۱۹۹۶ است که آتلانتا مرکز ایالت جورجیای آمریکا میزبان آن بود.

بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ ۸ فوریه آغاز می شود. مراسم اختتامیه این بازی ها نیز ۲۵ فوریه برگزار خواهد شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۱۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.