زمان توزیع برنج شب عید مشخص شد

۱۳۹۶-۱۱-۱۴ اقتصاد

زمان توزیع برنج شب عید مشخص شد

 تسنیم به نقل از مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نوشت: ۶۰ هزار تن برنج برای شب عید تدارک دیده شده است که مرحله اول توزیع این کالا از ۱۵ بهمن آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در ارتباط با برنامه‌های تنظیم بازار شب عید کالاهای اساسی گفت: ۶۰ هزار تن برنج برای شب عید تدارک دیده شده است که مرحله اول توزیع این کالا از ۱۵ بهمن آغاز می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول ۳۰ هزار تن برنج توزیع خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از ۲۰ بهمن برنج مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خریداری کنند.

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران درباره قیمت برنج‌های تنظیم بازاری گفت: در این طرح برنج هندی ۱۱۲۱ به قیمت ۵۶۰۰ تومان و هر کیسه ۱۰ کیلوگرمی آن ۵۶ هزار توان، نوع دیگری از برنج هندی نیز به قیمت هر کیلوگرم ۲۶۰۰ تومان و هر کیسه آن ۲۶ هزار تومان و برنج تایلندی هومالی به قیمت هر کیلوگرم ۳۹۰۰ تومان و در هر کیسه ۱۰ کیلویی ۳۹ هزار تومان به فورش می‌رسود.

سیف افزود: امکان توزیع روغن فرآوری شده نیز برای شرکت پشتیبانی فراهم است که در صورت نیاز با ۵ تا ۱۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود.

وی افزود: کره ۱۰۰ گرمی بسته بندی شده نیز با قیمت ۲۷۲۰ تومان و هر کیلوگرم شکر با قیمت ۲۷۲۲ تومان برای تنظیم بازار ایام پایانی سال عرضه می‌شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۱۴ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.