الهه حصاری: بى‌حاشیه‌ترین بازیگران موفق‎‌ترین هستند

۱۳۹۶-۱۱-۱۱ فرهنگ

الهه حصاری: بى‌حاشیه‌ترین بازیگران موفق‎‌ترین هستند

بازیگر فیلم هایلایت گفت: رضایت مردم به شدت برای من مهم است زیرا اگر مردم نباشند چرا ما باید بازیگری را انتخاب کنیم؟ همواره دوست دارم مردم شخصیت خودم را قبول و دوست داشته باشند نه صرفاً کاراکترهایی که بازی میکنم. همیشه سعی می کنم با انتخابهای درست و دوری از حواشی به مردم احترام بگذارم.

الهه حصاری بازیگر سینما که امسال با فیلم “هایلایت” راهی جشنواره فیلم فجر شده درخصوص حضورش در این دوره از جشنواره گفت: از دوره بیست و نهم جشنواره تاکنون یعنی حدوداً هشت دوره به صورت متوالی در جشنواره فیلم فجر حضور داشته ام و خوشحالم که در دوره سی‌وششم هم بار دیگر در بزرگترین رویداد سینمایی کشور حاضر هستم.
وی جشنواره فیلم فجر را هیجان‌انگیزترین رویداد سینمایی کشور خواند و افزود: حضور در جشنواره فیلم فجر برای هر بازیگری اتفاق بزرگی است و من هم این جشنواره را بسیار دوست دارم. به همین علت معمولاً در آثاری به ایفای نقش می پردازم که مطمئن باشم به جشنواره فیلم فجر راه پیدا خواهند کرد.
بازیگر فیلم “کروکودیل” ادامه داد: من منتظرم تا آن اتفاق بزرگ بالاخره در جشنواره فیلم فجر برایم بیفتد. قطعاً موفقیت در این جشنواره به فیلمنامه، کارگردان و گروه سازنده خوب مرتبط است و من هم به عنوان یک بازیگر تمام تلاشم را برای جایزه انجام خواهم داد. من همیشه به سیمرغ جشنواره فیلم فجر فکر میکنم و امیدوارم هرکس در سرش سودای سیمرغ دارد به آن برسد.
وی دوری از جنجال و آرامش را دلیل موفقیت بازیگران بزرگ خواند و اذعان کرد: برای من همیشه ترانه علیدوستی و لیلا حاتمی به عنوان بازیگرانی محسوب می شوند که راهشان را درست رفته اند. طبیعتاً وقتی آرامش در زندگی یک بازیگر باشد و از حاشیه ها دوری کند می تواند به موفقیت های بزرگی در عرصه بازیگری برسد به همین دلیل سعی می کنم در زندگی شخصی آرام و بدون جنجال باشم.
بازیگر فیلم سوفی و دیوانه با اشاره به اهمیت مخاطب در سینما افزود: رضایت مردم به شدت برای من مهم است زیرا اگر مردم نباشند چرا ما باید بازیگری را انتخاب کنیم؟ همواره دوست دارم مردم شخصیت خودم را قبول و دوست داشته باشند نه صرفاً کاراکترهایی که بازی میکنم. همیشه سعی می کنم با انتخابهای درست و دوری از حواشی به مردم احترام بگذارم.
وی اظهار نظر بازیگران در مورد همه موضوعات را نادرست خواند و ادامه داد: همیشه ترجیح می دهم اگر می خواهم حرفی بزنم یا مصاحبه ای انجام دهم در مورد حرفه و فیلمم باشد و در مورد هر چیزی نظر ندهم. همین عاملی بوده که تاکنون مرا از حاشیه ها دور نگه داشته است زیرا حرفه من بازیگری است و بازیگر نباید در مورد همه موضوعات اظهار نظر کند.
حصاری با تاکید بر وضعیت علاقه خود برای کسب سیمرغ بلورین جشنواره خاطرنشان کرد: تصور کردن و یا حتی بیان کردن اینکه روزی سیمرغ را به دست آوردم برایم جذاب و شیرین است اما بزرگان بسیاری در جشنواره امسال حضور دارند. اگر اتفاق خوبی برای آنها بیفتد برایشان دست می زنم چون اعتقاد دارم وقتی برای موفقیت دیگران کف می زنید روزی برای موفقیت شما کف خواهند زد.

منبع: میزان

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۱۱ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.