گرانی ۶۸ میلیون تومانی سانتافه در یک روز

۱۳۹۶-۱۱-۰۲ اقتصاد

گرانی ۶۸ میلیون تومانی سانتافه در یک روز

در حال حاضر عدم نظارت بر قیمت خودروهای وارداتی به حدی شده که هر شرکت بنا به صلاحدید خود و بدون توجه به ضابطه ها اقدام به افزایش قیمت محصولات می کند.

، این روزها با افزایش قیمت دلار هرج و مرج بازار خودروهای وارداتی وارد فاز جدیدی شده به نحوی که هر شرکت تصمیم به افزایش دوباره قیمت محصولات خود گرفته است. به اعتقاد فعالان بازار عدم نظارت بر قیمت خودروهای وارداتی به حدی شده که هر شرکت بنا به صلاحدید خود و بدون توجه به ضابطه ها اقدام به افزایش قیمت محصولات می کند.

شرایط امروز بازار خودروهای وارداتی دیگر برای مردم قابل تحمل نیست و خریداری هم در بازار نیست. از طرف دیگر کسی پاسخگویی این آشفته بازار نبوده و فقط مدام از نظارت‌ بر قیمت‌های جدید صحبت می‌کنند اما در عمل بازار طی ماه‌های اخیر بازار شاهد ساماندهی نبود و فقط به جولان شرکت ها برای سود بیشتر تبدیل شده است.

به عنوان نمونه کرمان موتور از اول بهمن قیمت جدید هیوندای النترا ۲۰۱۸ وارداتی را به نمایندگی‌های خود ابلاغ کرده که در آن شاهد اختلاف قیمت حدود ۴۰ میلیون تومانی دو شرکت رقیب برای واردات محصولات هیوندای هستیم. به این صورت که آسان موتور در بخشنامه جدید اعلام کرده النترا ۲۰۱۸ فول با تحویل ۳ ماهه را  ۱۶۱ میلیون تومان به فروش می‌رساند. اما کرمان موتور همین خودرو را با تحویل ۳ ماهه ۱۹۸ میلیون تومان‌می‌فروشد.

جالب اینجاست کرمان موتور یک شبه قیمت خودروی سانتافه مدل ۲۰۱۷ را ۶۸ میلیون تومان افزایش و آن را با قیمت ۳۳۵ میلیون تومان به فروش می رساند.

تسنیم

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۱-۰۲ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.