جعفرزاده ایمن آبادی: افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک

۱۳۹۶-۱۰-۲۶ سیاست

جعفرزاده ایمن آبادی: افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک

نماینده مردم رشت خواستار آزادی تمام دانشجویان بازداشتی در ناآرامی‌های اخیر شد و گفت: افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس، به خانواده‌های جانباختگان نفتکش سانچی تسلیت گفت و اظهارکرد: از صداو سیما گله مندیم چرا که در شب عزای عمومی و در حالی که ربان مشکلی در گوشه تلویزیون وجود داشت، اقدام به پخش برنامه طنز کرد. ما انتظار نداشتیم صداوسیما به احساسات مردم بی‌توجهی کند.

نماینده مردم رشت به اظهارات اخیر رییس‌جمهور آمریکا درباره برجام اشاره کرد و گفت: برجام قابل تغییر نیست و ایران بارها حسن نیت خود را نشان داده است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اعتراضات اخیر مردم به مشکلات معیشتی گفت: افرادی به خیابان آمدند که نسبت به مشکلات مالی اعتراض داشتند. افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک. البته سلطنت طلب‌ها که پول این ملت را غارت کرده و با خود از کشور خارج کرده‌اند، سعی کردند وارد این اعتراضات شده و مداخله کنند.

وی گفت: از حاکمیت انتظار داریم با دانشجویانی که ناخواسته و بر اثر ناآگاهی وارد این جریان شدند، با رافت اسلامی برخورد شود و همه آنها آزاد شوند.

ایمن آبادی به مصوبه معافیت فرزندان ایثارگران از خدمت سربازی اشاره کرد و گفت: انتظار داریم در روند اجرای این مصوبه تسریع شود. مگر این ایثارگران ما چقدر از عمرشان باقی مانده است که مانع از این می‌‌شویم که فرزندانشان به آنها خدمت و از آنها مراقبت کنند.

نماینده مردم رشت به موضوع واردات برنج اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه واردات برنج ممنوع شده است اما کامیون، کامیون برنج وارد کشور می‌شود و کسی مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیرد. خواهشمندم اجازه دهید کشاورزان قطعاتی از زمین‌های خود را به فروش برسانند تا بتوانند زنده بمانند .

منبع: ایلنا

(Visited 28 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۰-۲۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.