واکنش تند «مهراب قاسم‌خانی» به اظهارات مجری تلویزیون

۱۳۹۶-۱۰-۲۵ فرهنگ

واکنش تند «مهراب قاسم‌خانی» به اظهارات مجری تلویزیون

مهراب قاسم‌خانی در اینستاگرامش نوشت:

اینا هم که دیگه کلاً حیا رو بوسیدن، گذاشتن کنار. یعنى توى این شرایط هم که مردم ناراحتن و خانواده هایى داغدارن، بازم نمیتونن میزان شعور و تربیت خودشون رو به رخ نکشن. دست خودشونم نیست. طفلیا مدتهاست اعصاب ندارن از این که یه عده بازیگر نه تنها دیگه براى ارتباط با مخاطبشون به اینا نیاز ندارن، بلکه یه جاهایى از اینا تاثیر گذار تر هم هستن و مردم بهشون بیشتر اطمینان میکنن. داره جونشون بالا میاد که کل دستگاه بى در و پیکرشون که میلیارد میلیارد بودجه از بیت المال خرجش میشه و ثانیه ثانیه آنتنش رو میفروشه، اعتبارش به اندازه صفحه شخصى یه فوتبالیست نیست… این عصبانیت قابل درکه، ولى به جان خودم یکم شعور هم بد نیست

پ.ن اول: این تاکتیک فاصله انداختن بین مردم و تخریب حریف از اون تاکتیک هاى چرکیه که تلویزیون همیشه ازش استفاده کرده و همیشه هم شکست خورده و هیچ وقت هم عقلش نرسیده که عوضش کنه.
پ.ن دوم: میدونید چرا این موج سلبریتى ستیزى که دارید براش تلاش میکنید نتیجه نداده؟ چون بر خلاف شما این سلبریتى ها نه رانت خوارن، نه آقازاده و نه اختلاس میکنن. مردم بهشون اطمینان میکنن چون برعکس شما کنار مردمن… دوسشون دارن چون اینا خود مردم هستن.

(Visited 382 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۰-۲۵ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.