عصبانیت، مرد ۳۷ ساله را به کشتن داد

۱۳۹۶-۱۰-۲۳ حوادث

عصبانیت، مرد ۳۷ ساله را به کشتن داد

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: به علت اختلاف مالی ناچیز، ۲ جوان عصبانی با هم درگیر شدند که در این میان، جوان ۳۷ ساله جان خود را از دست داد.

 

به گزارش خبرآنلاین از ملایر ؛ سرهنگ داوود علی بخشی، رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: شامگاه ۱۷ دی ماه جاری، ۲ جوان در شهر ازندریان ملایر با هم درگیر شدند که عصبانیت آنها سبب کشته شدن مرد ۳۷ ساله توسط دیگری شد.

وی اظهار داشت: ۲ مرد جوان به علت اختلاف مالی ناچیز در مقابل یک بنگاه معاملاتی با همدیگر بحث می کنند، که تنش بین این ۲ نفر بالا گرفته و به درگیری فیزیکی بین آنها می انجامد که در این حین یکی از طرفین اقدام به هل دادن فرد مقابل می کند.

سرهنگ علی بخشی ادامه داد: به علت بر هم خوردن تعادل، جوان ۳۷ ساله به زمین افتاده و بر اثر برخورد با یک جسم سخت به کماء می رود که افراد حاضر در محل این فرد را به بیمارستان انتقال دادند، ولی فرد مصدوم پس از چند روز بستری در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

سرهنگ علی بخشی خاطرنشان کرد: قاتل بلافاصله دستگیر و هم اکنون با دستور بازپرس ویژه قتل و با قرار بازداشت موقت تحویل زندان ملایر شده است.

(نمایش کل : ۴۶ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۰-۲۳ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.