ترامپ جواب مجری معروف را داد!

۱۳۹۶-۱۰-۲۰ جامعه

ترامپ جواب مجری معروف را داد!

رئیس جمهور آمریکا می گوید که در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰، چهره سرشناس این کشور در حوزه رسانه را شکست خواهد داد.

به گزارش دیلی صباح، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه اظهار داشت که وی در رقابتهای آتی ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰، «اُپرا وینفری» چهره سرشناس آمریکایی در حوزه رسانه را شکست خواهد داد!

با این حال، ترامپ اظهار داشت که به باور وی، این هنرپیشه و مجری برنامه های تلویزیونی در انتخابات ۲۰۲۰ شرکت نخواهد کرد.

ترامپ در نشستی با حضور شماری از قانونگذاران در کاخ سفید خطاب به خبرنگاران گفت که «من اپرا را دوست دارم و او را خیلی خوب می شناسم. فکر نمی کنم که وی قصد رقابت در انتخابات را داشته باشد».

ترامپ در ادامه گفت که «[حضور اپرا در این رقابت] بسیار مایه سرگرمی خواهد بود!»

گفتنی است که خبرگزاری سی اِن اِن گزارش داد که «اپرا وینفری» مجری تلویزیون و ستاره معروف و پرطرفدار آمریکایی قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور نامزد شود.

وینفری هنوز این خبر را تائید یا تکذیب نکرده است، اما رسانه‌های آمریکا قصد او برای نامزدی را از قول دوستانش در شبکه تلویزیونی سی اِن اِن نقل کرده‌اند.

این خبر در حالی پخش می‌شود که یکشنبه شب وینفری یک سخنرانی پرشور در مراسم گلدن گلوب ایراد کرد. برخی تحلیل‌گران آمریکایی، این سخنان وینفری را نشانه‌ای از آغاز تبلیغات او برای حضور در عرصه سیاست و به طور مشخص رقابت‌های ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در این کشور دانسته‌اند.

منبع: مهر

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۰-۲۰ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.