دود اغتشاشات در چشم ما رفت، آرمین ۱۵ساله‌ام بی‌گناه بود

۱۳۹۶-۱۰-۱۳ سیاست

دود اغتشاشات در چشم ما رفت، آرمین ۱۵ساله‌ام بی‌گناه بود

با جداشدن خط معترضان واقعی وضعیت اقتصادی و اغتشاشگران، بیشتر قصد، نیت و هدف فرصت‌طلبان و دشمنان از اغتشاشات و ایجاد ناآرامی در کشور مشخص می‌شود.

به گزارشتسنیم ، تجمعات و اغتشاشات به‌همت حافظان امنیت و نظام به پایان رسید اما مردم با بصیرت ایران اسلامی باید همیشه هوشیار باشند که دشمن قسم‌خورده در کمین این مردم است و همواره منتظر فرصتی است تا با سوء استفاده علیه نظام و انقلاب اسلامی اقدام کند.

تعدادی از افرادی که در گوشه گوشه ایران اسلامی از مطالبات بحق مردم سوءاستفاده کرده تجمعات و اغتشاشاتی در شهرها و شهرستان‌ها به‌راه انداختند اکنون به‌همت حافظان امنیت دستگیر شدند تا قانون برای آن‌ها تصمیم‌گیری کند.

اعتراف اغتشاش‌گران به ارتباط با بیگانه

یکی از لیدرهای فریب‌خورده و مخل آسایش مردم که در این اغتشاشات نقشی داشته است پس از اینکه توسط حافظان امنیت دستگیر شد، در مصاحبه‌ای تلویزیونی اظهار داشت: فردی که اغتشاش‌گران و در ظاهر فریب‌خوردگان را هدایت می‌کرد، یک تک‌پوش به‌تن داشت و به‌روی بازوی راستش پرچم شیر و خورشید و بازوی سمت راستش همچون پرچم اسرائیل خالکوبی شده بود.

وی افزود: زمانی که در شبکه مجازی اینستاگرام “لایو” قرار داد شروع به صحبت در خصوص ائمه اطهار(ع) و پیامبراکرم(ص) و نیز پروژه هارپ می‌کرد.

این فریب‌خورده تصریح کرد: سپس از سران بزرگ کشور صحبت و عنوان می‌کرد “تا چه‌زمانی می‌خواهید این‌گونه زندگی کنید؟ به خیابان‌ها بروید و حق خود را از مسئولان پس بگیرید و ما هم از آن طرف کمک و حمایتتان می‌کنیم”.

وی ادامه داد: آن فرد می‌گفت “در خیابان‌ها تجمع کنید و تا می‌توانید مسلح شوید و حتی چاقو از آشپزخانه منزل خود برداشته و با خود حمل کنید”، سپس عنوان می‌کرد “ما قاطعانه پیروز خواهیم شد و از افرادی که در این راستا به ما کمک کردند حمایت خواهیم کرد اما اگر شما به خیابان‌ها نروید و تجمع نکنید بعد که ما به ایران آمده و ایران را به دست گرفتیم شما را می‌کُشیم”.

این لیدر اغتشاش‌گر بیان کرد: کل فضای مجازی فراخوان این افراد بود و اغتشاش‌گران می‌گفتند “تا می‌توانید اسپری، شوکر، چاقو و سنگ با خود به‌همراه داشته باشید” سپس شعارهایی را تعیین می‌کردند که حتماً آن شعارها را در تجمعات مطرح کنیم.

یکی دیگر از این لیدرهای فریب‌خورده که به‌شدت از اقدام خود پشیمان بود عنوان کرد: ما تنها بازیچه دست این افراد بودیم.

یکی از شهروندان در این باره گفت: قصد دارند ملت ایران را به ایجاد اغتشاش در جامعه دعوت کنند و می‌خواهند مردم را به‌سمتی بکشند و بعد عنوان کنند در ایران هم امنیت وجود ندارد.

دود اغتشاشات در چشم ما رفت، آرمین ۱۵ساله‌ام بی‌گناه بود

‌اما آرمین، نوجوان ۱۵ساله خمینی‌شهری که در اغتشاشات روزهای گذشته در محله جوی‌آباد این شهرستان جان خود را از دست داد حال مادرش در حالی که بی‌قرار و داغ‌دار این نوگل پرپرشده است، می‌گوید: دوشنبه‌شب زمانی که آرمین به‌همراه عمویش از اصفهان به خمینی‌شهر بازمی‌گشت در منطقه جوی‌آباد هدف تیراندازی اغتشاش‌گران قرار گرفته و جان خود را از دست می‌دهد.

مادر آرمین که از شدت بغض نمی‌توانست صحبت کند، ادامه داد: دود این اغتشاشات در چشم ما که بی‌گناه بودیم، فرو رفت؛ آرمین من تنها ۱۵ سال سن داشت، دود این اتفاقات به چشم من که فرزندم را یک عمر بزرگ کردم، رفت.

عموی آرمین شب حادثه و زمانی را که برادرزاده خود به قتل می‌رسد این‌گونه توصیف کرد: شب بود که به خمینی‌شهر رسیدیم، صدای تیراندازی می‌آمد، به آرمین گفتم آیا فردا امتحان دارد، دیدم آرمین صحبت نمی‌کند، برگشتم و دیدم سر آرمین به‌سمت پایین خم شده است، خون از گردنش رفته و زمانی که برادرزاده‌ام را تکان دادم حرکتی نداشت، دستم را زیر گردنش گذاشتم که دیدم پر از خون است.

وی افزود: نمی‌دانستم آن لحظه باید چه‌کار کنم و تنها آرمین را به بیمارستان رساندم، اما… .

ردپای بیگانگان در اغتشاشات اخیر

مجتبی راعی فرماندار خمینی‌شهر در این باره می‌گوید: شواهد و قرائنی که وجود دارد این است که پشت‌پرده این اغتشاشات بیگانگان قرار دارند و متأسفانه با جوسازی‌ای که شبکه‌های بیگانه داشتند و فریب دادن نوجوانانی از شهرستان‌ و افرادی از مکان‌های دیگر شاهد اغتشاشاتی در سطح شهرستان خمینی‌شهر بودیم.

وی افزود: به‌نوعی این اغتشاشات جز خسارت به خود اغتشاش‌گران و همشهریان چیز دیگری در پی نداشت.

به گزارش تسنیم، در حال حاضر شهرستان‌ها و شهرها در آرامش به‌سر می‌برند و تنها لکه‌ تیره‌ای بر دل داغ‌دیدگان ماند، شاید دشمن از آن سوی دنیا به خود ببالد که در ایران اسلامی رعب و وحشت ایجاد کرده اما مردم همیشه در صحنه ایران با دشمن‌شناسی و بصیرت توطئه‌های چندین‌باره دشمنان را خنثی می‌کنند و اجازه نمی‌دهند بیگانگان و دشمنان به ایران تعرض کنند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۰-۱۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.