ماجرای گوشت‌های بدون هویت ۹۰۰ هزار تومانی در بازار

۱۳۹۶-۰۹-۲۸ اقتصاد

ماجرای گوشت‌های بدون هویت ۹۰۰ هزار تومانی در بازار

رییس اتحادیه گوشت گاوی درباره عرضه گوشت گوساله ۹۰۰هزار تومانی اظهار کرد: مجوزی از اتحادیه صادر نشده است، سازمان تعزیرات به فردی اجازه داده با سود ۱۵درصد کالای خود را به فروش برساند.

علی خندان‌ در گفت و گو با خبرنگار جام‌جم آنلاین در پاسخ به این سئوال که این گوشت‌ها چه تفاوتی با سایر گوشت‌های گوساله موجود در بازار دارد، اظهار کرد: گوشت در جعبه و به صورت وکیوم شده است و به ادعای فروشنده این دام‌ها تنها با شیر تغذیه می‌شوند و وزن ۴۰ تا ۵۰ کیلویی دارند !

خندان با اشاره به مراجعه فروشنده گوشت‌های ۹۰۰ هزار تومانی به این اتحادیه خاطرنشان کرد: از سوی اتحادیه نامه‌ای به این شخص داده شد مبنی بر اینکه اتحادیه به دلیل عدم شناخت نسبت به این گوشت‌ها قادر به قیمت‌گذاری نبوده و بر این اساس برای آن هیچ نرخی تعیین نکردیم.

خندان افزود: مشخص نیست این گوشت برای کدام کشور و چه حیوانی است.

وی درباره مجوز فعالیت این شرکت گفت: مجوزی از اتحادیه صادر نشده است، سازمان تعزیرات به این فرد اجازه داده با سود ۱۵درصد کالای خود را به فروش برساند.

وی گفت: عرضه گوشت با این قیمت صحت دارد و به صورت بسته بندی عرضه می‌شود و تحت پوشش هیچ جایی نیست اما مردم گوشت ۹۰۰ هزار تومانی نمی‌خرند.

در صورتی که قیمت گوشت گوساله در تهران بین ۴۰ تا ۴۲ هزار تومان در هر کیلوگرم است، این شرکت در یکی از برج‌های معروف شمال تهران فروش حضوری دارد و در کنار آن اقدام به فروش اینترنتی محصولات لاکچری خود با قیمت ۹۰۰ هزار تومان در هر کیلو می‌کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۲۸ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.