نمایش فساد جنسی هالیوود در بی‌بی‌سی

۱۳۹۶-۰۹-۲۷ فرهنگ

نمایش فساد جنسی هالیوود در بی‌بی‌سی

بی‌بی‌سی اعلام کرد که مستندی درباره صعود و سقوط هاروی واینستین در هالیوود خواهد ساخت.

به گزارش بی‌بی‌سی اعلام کرد که ساخت مستندی درباره هاروی واینستین را در دستور کار دارد. در این مستند بلند به کارگردانی اورسلا مک‌فارلین با بسیاری از زنان بازیگری که مورد سوءاستفاده واینستین قرار گرفته‌اند، مصاحبه خواهد شد.

این مستند نشان می‌دهد که واینستین چگونه با سوءاستفاده از قدرت و جایگاهش مانع افشا شدن کارهای غیراخلاقی شد و در عین ظهور فرهنگ سوءاستفاده و بهره‌کشی در هالیوود را به نمایش خواهد گذاشت.

ماجرای واینستین بهانه خوبی است تا به جنسیت‌زدگی ریشه دار هالیوود پرداخت. جریانی که از آغاز تولد هالیوود در دهه ۳۰ وجود داشت و با تلفیق پول و قدرت به بهره‌کشی و سوءرفتار و آزار ختم شد.

تام مک‌دونالد از بی‌بی‌سی درباره مستند واینستین گفت:‌ «پرسش‌های چالشی و سختی درباره بهای سکوت کردن و جنبه‌های مخرب قدرت مطرح خواهد شد. این فیلم قصد دارد تا به برداشتی نهایی از ماجرای رسوایی واینستین تبدیل شود. با نگاه به گذشته داستان سوءاستفاده از قدرت در هالیوود از آغاز تا ظهور واینستین بررسی می‌شود.»

هاروی واینستین در ماجرای رسوایی اخیر هر گونه اجباری را رد کرد و گفت هر رابطه‌ای که وجود داشت با رضایت طرفین بود. با این وجود پلیس انگلستان درباره اتهامات ۷ زن علیه این تهیه‌کننده سرشناس در حال تحقیق است و پلیس نیویورک اعلام کرده است که چندین پرونده علیه او وجود دارد.

 منبع : خبرآنلاین

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۲۷ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.