عارف: مردم تورم تک‌رقمی را احساس نمی‌کنند/ رفع مشکلات مردم با شعار میسر نمی‌شود

۱۳۹۶-۰۹-۲۷ سیاست

عارف: مردم تورم تک‌رقمی را احساس نمی‌کنند/ رفع مشکلات مردم با شعار میسر نمی‌شود

رئیس فراکسیون امید بر ضرورت ارتباط مستقیم مسئولین با مردم تاکید کرد و گفت: مردم دیگر از شعار خسته شده‌اند در گذشته شاهد بودیم که چگونه برخی افراد برای رسیدن به اهداف خود به شعارهای عوامفریبانه روی آورده بودند که البته مردم بعد از مدتی با حضور باشکوه در انتخابات خرداد ۹۲ مسیر کشور را تغییر دادند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در جمع مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ری با قدردانی از همراهی خوب مردم این شهرستان در انتخابات‌های گذشته با گفتمان اصلاحات و اظهار امیدواری نسبت به تداوم این روند به نقش موثر شهرستان ری در تولید ثروت ملی اشاره کرد و گفت: با توجه به سابقه ارزشمند شهرستان ری در اقتصاد و فرهنگ جامعه، لازم است اهتمام همه مسئولین بر رفع مشکلات این منطقه با اولویت بندی و شناسایی مشکلات باشد.

وی بر ضرورت اصلاحات ساختاری در شهرستان ری تاکید کرد و با اشاره به درخواست تعدادی از مدیران مبنی بر استقلال نمایندگان این شهر از تهران گفت: آن چه که به نفع شهرستان ری باشد باید صورت پذیرد. موضوع استقلال نمایندگان ری باید بررسی کارشناسی شود که آیا دارا بودن یک یا دو نماینده مستقل در مجلس به نفع ری است یا اینکه هر ۳۰ نفر نماینده تهران موظف به پیگیری مسائل ری باشند. هر چند به نظر می رسد شرایط فعلی به نفع مردم منطقه است.

رئیس فراکسیون امید در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت ارتباط مستقیم مسئولین با مردم تاکید کرد و گفت: نظام اسلامی هر چه دارد از نقش و حضور موثر مردم در صحنه های مختلف است و کمترین کار در قبال مردم بزرگوارمان رفع مشکلات آنها است. رفع مشکلات مردم با شعار میسر نمی شود. مردم دیگر از شعار خسته شده‌اند در گذشته شاهد بودیم که چگونه برخی افراد برای رسیدن به اهداف خود به شعارهای عوامفریبانه روی آورده بودند که البته مردم بعد از مدتی با حضور باشکوه در انتخابات خرداد ۹۲ مسیر کشور را تغییر دادند.

وی در همین زمینه ادامه داد: مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و شایسته ملت بزرگوار ما نیست که این حجم از مشکلات که از گذشته هم وجود داشته بر دوش آنها سنگینی کند. باید خدمت به مردم یک فضیلت محسوب شود و خوشبختانه گفتمان اصلاحات همیشه ارتباط مستمری با توده های مردمی داشته است و ان‌شاءالله بتوانیم در رفع مشکلات مردم گام‌های اساسی برداریم.

عارف با بیان اینکه شخصا هر زمان قدمی برای مردم برداشتم احساس آرامش کردم، تاکید کرد: باید با تلاش دولت و مجلس، کشور از رکودی که در آن گرفتار شده است خارج شود و امیدوارم با اصلاحاتی که در بودجه ۹۷ از سوی نمایندگان مجلس صورت می گیرد سال آینده سال رونق اقتصادی در کشور باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به تلاشهای دولت برای تک رقمی کردن تورم، تاکید کرد: علی رغم تلاشهای صورت گرفته اما مردم تورم تک رقمی را به صورت ملموس احساس نمی کنند و شاهد گلایه های مردم از افزایش قیمت برخی کالای مصرفی هستیم که باید در این زمینه در اسرع وقت چاره اندیشی شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۲۷ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.