«دیوار به دیوار ۲» نوروز ۹۷ پخش می شود

۱۳۹۶-۰۹-۱۹ فرهنگ

«دیوار به دیوار ۲» نوروز ۹۷ پخش می شود

فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «دیوار به دیوار ۲» تا دو هفته دیگر شروع خواهد شد.

به گزارش۲۴ آنلاین به نقل از سینماپرس، سری اول این مجموعه، در نوروز ۹۶ از شبکه سوم سیما پخش شده بود. مجموعه «دیوار به دیوار ۲» به کارگردانی سامان مقدم که گویا قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن برود، تا دو هفته دیگر کلید می خورد. این در حالی است که پژمان جمشیدی یکی از بازیگران اصلی این مجموعه همزمان در دو کار حضور دارد و یکی از دلایل تاخیر در تولید این مجموعه همین بازیگر است. ضمن اینکه این مجموعه یکی از گزینه های نوروز ۹۷ است که در ادامه فصل قبل ساخته خواهد شد و اغلب بازیگران اصلی در این مجموعه نیز حضور خواهند داشت.
«دیوار به دیوار ۲» به تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی ساخته می شود. البته هنوز پیش تولید سریال آغاز نشده است و وی در حال مذاکره با بازیگران است. فرهاد آئیش، گوهر خیر اندیش، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، حسن زارعی، پژمان جمشیدی و علی شادمان و رویا تیموریان بازیگران اصلی این مجموعه بودند که به احتمال زیاد در فصل دوم هم حضور خواهند داشت.
«خانه ما» عنوان قبلی این مجموعه بود که به «دیوار به دیوار» تغییر کرد. خشایار الوند به عنوان نویسنده در فصل اول حضور داشت. اما هنوز نویسنده و بازیگران این کار مشخص نشده اند.

(Visited 270 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۱۹ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.