برانکو: درخواستی از کی‌روش یا فدراسیون به ما نرسیده است

۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ورزش

برانکو: درخواستی از کی‌روش یا فدراسیون به ما نرسیده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: دوست داریم در حضور هواداران عزیزمان به بهترین نحو، نیم فصل را به پایان برسانیم.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت اظهار کرد: هنوز یک بازی با نفت آبادان داریم و طبیعی است که دوست داریم در حضور هواداران عزیزمان به بهترین نحو، نیم فصل را به پایان برسانیم. در رسانه‌ها می‌خوانیم و می‌شنویم که نفت مثل خیلی از تیم‌های دیگر فعلا مشکلات زیادی دارد اما همین مشکلات می‌تواند انگیزه مضاعف برای این تیم باشد که مقابل ما بهتر ظاهر شوند.

وی افزود: نفت قطعا با نتیجه خوب، خیلی بهتر می‌تواند مشکلاتش را برطرف کند. این تیم نسبت به فصل قبل خیلی بهتر شده است و چند بازیکن خیلی خوب از جمله باتیستا و چیمبا و … گرفته است. در کنار بازیکنان قبلی که داشتند الان یک حریف خیلی جدی، خطرناک و با کیفیت هستند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: دیدار سپاهان و استقلال را هم دیدید. مهم‌ترین مساله این است که ما و بازیکنان به هیچ عنوان حریف را دست کم نخواهیم گرفت و به دنبال سه امتیاز هستیم.

برانکو همچنین درباره وضعیت بازیکنان تیمش تصریح کرد: بازیکنان تیمم به جز نوراللهی و طارمی که نمی‌توانند بازی کنند، بقیه سلامت و سرحال هستند. بشار رسن هم درترکیب ما خواهد بود و انتظار داریم و می‌خواهیم و دوست داریم که بازی زیبایی ارائه دهیم و از این طریق از هواداران بابت حمایت‌های‌شان تشکر کنیم.

وی درباره بحث تمدید قرارداد و این که گفته می‌شود خواستار تسویه حساب و بعد، امضای قرارداد است گفت: اختلاف و مشکلی وجود ندارد. فقط بحث‌مان تسویه بدهی‌های باشگاه به من و کادر فنی طی یکی دو سال اخیر بوده است و این موضوع الان در حال انجام است و طبیعی است که بعد از حل شدن این موضوع کار را ادامه می‌دهیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی و نداشتن استراحت و این که این مساله به تیم پرسپولیس ضربه می‌زند یا نه، تاکید کرد: بله این مشکلی برای ما است. برنامه ما خیلی فشرده است. همان طور که می‌دانید هر چهار روز یک بازی داریم. مخصوصا بازیکنان ملی‌پوش ما که اگر استراحتی هم برای تیم پیش بیاید آن‌ها باید به اردوی تیم ملی بروند و عملا یک روز هم استراحت نخواهند داشت و طبیعی است که این برای ما مشکل‌ساز است چون استراحت به اندازه تمرین مهم است. خوشبختانه نیمکت خوبی داریم و نسبت به وضعیت خستگی بازیکنان، تصمیم مقتضی را خواهیم گرفت.

برانکو در پاسخ به این سوال که رمز موفقیت تیمش چیست، خاطرنشان کرد: خیلی رمز و فلسفه خاصی ندارد. قبل از هر چیزی کار و تلاش بسیار زیاد بازیکنان این موفقیت‌ها را ایجاد می‌کند. واقعا خیلی تلاش کردند. یک فضا و جو پیروزمندانه در تیم حاکم شده به طوری که همه با کیفیت ما آشنا هستند و فرمول ما خیلی ساده است: کار، کار و کار. البته انتخاب خوب هم مهم بوده است اما قبل از هر چیزی انرژی، خواست و میل بچه‌ها در تمرین‌ها فاکتور اصلی است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد همکاری با باشگاه الاتفاق از سوی این باشگاه به وی ارائه شده است یا خیر گفت: من پیش از این در الاتفاق کار کرده‌ام و نه فقط از الاتفاق بلکه از جاهای مختلف و به کرات با من تماس می‌گیرند و این چیز عجیبی نیست و پیشنهاد می‌آید.

وی درباره این که آیا پیشنهاد الاتفاق را قبول می‌کند یا نه گفت: می‌بینید که من فعلا این‌جا هستم.

برانکو درباره پیشنهاد کی‌روش برای حضور بازیکنان ملی‌پوش توضیح داد: من نمی‌دانم. آقای خمارلو (مدیر روابط عمومی باشگاه) این‌جا هستند و باید ببینیم درخواست رسمی برای پیشنهاد آقای کی‌روش آمده است یا نه. همین طور آیا درخواستی از فدراسیون آمده است یا نه که من خبر ندارم. این که برنامه به چه شکلی است ما هنوز خبر نداریم. به همین خاطر من نمی‌توانم درباره مسائلی که فقط از طریق رسانه‌ها مطرح شده است نظری بدهم. ما منتظر یک درخواست رسمی و کتبی هستیم یا این که یک برنامه‌ای به ما بدهند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره این که وضعیت حضور بشار رسن در عراق به چه صورت خواهد بود، بیان کرد: بشار می‌رود و به تیم ملی عراق ملحق خواهد شد که این مساله در ماه ژانویه اتفاق خواهد افتاد.

منبع/ ایسنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.