سرقت مسلحانه در پوشش فروش خودرو +عکس

۱۳۹۶-۰۹-۱۳ حوادث

سرقت مسلحانه در پوشش فروش خودرو +عکس

دو سارق که به بهانه فروش خودروی پراید از خریداران سرقت مسلحانه می‌کردند با بررسی آلبوم مجرمان سابقه‌دار شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، اول آبان امسال مردی با مراجعه به اداره یکم پلیس آگاهی تهران از دو مرد به اتهام سرقت مسلحانه شکایت کرد.

شاکی به کارآگاهان گفت: با مشاهده آگهی فروش خودروی پراید روی شیشه خودرویی با شماره درج شده در آن تماس گرفتم. بعد از صحبت‌های اولیه با فروشنده، با او برای معامله در شهرک شهید بروجردی قرار گذاشتم. دو مرد در محل قرار حاضر شده و اعلام کردند برای اطمینان از این‌که خریدار هستم باید از موجودی حسابم پرینت بگیرم. آنها وقتی از موجودی حسابم با خبر شدند با تهدید سلاح و ضرب و جرح، کارتم را گرفته و فرار کردند. سارقان بلافاصله شش میلیون تومان از حسابم برداشت کردند.

با توجه به شیوه و شگرد سرقت و با انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه‌دار به نام اکبر ۵۲ ساله شدند. اکبر از مجرمان سابقه‌دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف سرقت، موادمخدر، نزاع و درگیری است.

سرانجام دوم آذر، اکبر در اسلامشهر دستگیر شد و به سرقت با همدستی یکی از دوستانش به نام نقی اعتراف کرد که همدستش هم دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهمان پس از انتقال به اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در همان مراحل اولیه به زورگیری از مالباخته و انجام سرقت‌های مشابه در پوشش فروش خودرو اعتراف کردند که محل ارتکاب تعدادی از سرقت‌ها در شهرهای حاشیه تهران شناسایی شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۱۳ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.