مدیرعامل خبرگزاری فارس تغییر کرد

۱۳۹۶-۰۹-۰۸ جامعه

مدیرعامل خبرگزاری فارس تغییر کرد

پیام تیرانداز مدیرعامل جدید خبرگزاری فارس شد.

تسنیم: با رای هیات مدیره جدید خبرگزاری فارس، پیام تیرانداز به عنوان مدیرعامل جدید این خبرگزاری برگزیده شد.

پیام تیرانداز، نویسنده و روزنامه‌نگار، دانش‌آموخته مدیریت رسانه در مقطع دکترا و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت استراتژیک در مقطع کارشناسی ارشد است. وی از اواخر دهه هفتاد تاکنون سوابق متعددی در زمینه‌های خبرنگاری، روزنامه‌نگاری، مدیریت، آموزش و پژوهش در حوزه رسانه دارد.

تیرانداز متولد ۱۳۵۹ و جوان‌ترین مدیرعامل خبرگزاری فارس از بدو تاسیس تاکنون خواهد بود. وی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در اواخر دهه هفتاد و از اولین خبرنگاران و موسسان شبکه خبر دانشجو است.

مدیریت «اندیشکده باران»، تهیه‌کننده برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شبکه‌های یک و پنج صداوسیما چون «مصیر» و «توقف ممنوع»، مدیرمسئول «هفته‌نامه پنجره» و معاون خبر و سردبیر «خبرگزاری مهر» بخشی از سوابق وی در این عرصه است.

غلبه رویکرد فرهنگی و اجتماعی در تولیدات رسانه‌ای و توجه به حوزه آموزش و پژوهش از مهمترین ویژگی‌های مدیریت وی در سوابق گذشته است.
انتظار می‌رود با این انتصاب، روند تحولات مثبت در این خبرگزاری به سمت پررنگ شدن حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی در خروجی اخبار و گزارش‌های این رسانه پیش برود.

پیام تیرانداز با حکم هیات مدیره خبرگزاری فارس جایگزین سیدنظام‌الدین موسوی شده است که از سال ۱۳۹۰ تا آبان‌ماه سال جاری مدیریت این مجموعه رسانه‌ای را بر عهده داشت.

پیش از موسوی نیز دکتر حمیدرضا مقدم‌فر از ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ بر این رسانه بزرگ کشور مدیریت می‌کرد. مهدی فضائلی از چهره‌های با سابقه رسانه‌ای انقلاب نیز اولین مدیرعامل این خبرگزاری بوده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۰۸ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.