رونمایی از پرقدرت ترین کامیون ایران در تهران +عکس

۱۳۹۶-۰۹-۰۷ دنیای فناوری

رونمایی از پرقدرت ترین کامیون ایران در تهران +عکس

مزیت های دیگر این خودرو فوق سنگین را مجهز بودن به موتور ۶ سیلندر با قدرت ۷۵۰ اسب بخار دانست که دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است و عنوان قوی ترین کامیون کشنده ایران را در اختیار خود دارد.

همزمان با دومین روز از دومین نمایشگاه خودرو تهران از پرقدرت ترین کامیون ایران رونمایی شد.

به گزارش عصر ایران مدیر فروش و بازاریابی سایپادیزل در حاشیه رونمایی کامیون FH16 ولوو گفت: باتوجه به نیاز بازار خودروهای فوق سنگین، ولوو FH16 به سبد محصولات گروه سایپا اضافه شد و تا اوایل سال آینده متناسب با نیاز بازار تولید و عرضه خواهد شد.

احمد حیدری با بیان مطلب فوق اظهار کرد: شرکت سایپادیزل به منظور ساماندهی خلاء موجود در حوزه حمل و نقل فوق سنگین کشور و نیاز فعالان این بخش به محصولات بوژی کش، برنامه تولید و عرضه کامیون ولوو FH16 را در دستور کار تولید خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: این محصول پرقدرت، علی رغم اینکه در زمره محصولات آفرود به شمار می آید، به دلیل تجهیز به کلیه آپشن های رفاهی و امکان ارائه به صورت اتاق سقف کوتاه و سقف بلند، برای طی مسافت های طولانی و ترانزیت به دو صورت (off road) و (on road) جهت حمل سازه ها و محموله های عظیم الجثه نیز مناسب است.

حیدری مزیت های دیگر این خودرو فوق سنگین را مجهز بودن به موتور ۶ سیلندر با قدرت ۷۵۰ اسب بخار دانست که دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است و عنوان قوی ترین کامیون کشنده ایران را در اختیار خود دارد.

مدیر فروش و بازاریابی سایپادیزل افزود: این محصول، مجهز به قوی ترین گیربکس اتوماتیک I-Shift در محصولات کشنده، با تحمل گشتاور ۳۵۰۰ نیوتن متر است که دارای هردو حالت تعویض دنده به صورت دستی و تعویض دنده به صورت هوشمند است.

حیدری خاطر نشان کرد: گیربکس ولوو FH16 به دو دنده کرال سنگین (CRAWL) و فوق سنگین (ULTRA CRAWL) تجهیز شده که این طراحی به سبب سهولت عبور از جاده های آفرود است که قادر به حمل بیش از ۲۰۰ تُن بار در شرایط آفرود (Off Road) می باشد.

وی سیستم قدرت و انتقال قدرت این محصول را کم نظیر دانست و بیان کرد: کامیون فوق سنگین ولوو FH16 مناسب برای شرایط جوی ۴۰- تا ۶۵+ درجه سانتیگراد طراحی شده است که در این محدوده، محصول از بهره وری بهینه برخوردار است و همچنین، در محدوده های پایین تر و بالاتر دمایی نیز، این کامیون دارای عملکرد مناسب و مورد انتظار است.

حیدری گفت: محورهای عقب کامیون ولوو FH16 دارای سیستم کاهنده دوبل است و علاوه بر ترتیب محوری فعلی ۴*۶ ، در ترتیب های محوری دیگر همچون( ۴*۸)، ( ۶*۶) ، (۶*۱۰)، (۶*۸) نیز قابل عرضه است.
مدیر فروش و بازاریابی شرکت سایپادیزل زمان تولید و عرضه این محصول فوق سنگین را اوایل سال آینده عنوان کرد و پیش بینی کرد با توجه به مزیت های عملکردی این محصول و سابقه درخشان ولوو در ایران و نیاز بازار، از کامیون فوق سنگین ولوو FH16 استقبال خوبی خواهد شد.

گفتنی است در حال حاضر محصولات گروه ولوو از طریق ۹۰ نمایندگی مجاز سایپادیزل در سراسر کشور به فروش می رسد و خدمات این محصولات در ۵۵ نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا در سراسر کشور به مشتریان ارائه می شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۰۷ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.