نسل جدید شورلت مالیبو /تصاویر

۱۳۹۶-۰۹-۰۳ دنیای فناوری

نسل جدید شورلت مالیبو /تصاویر

مجموعه ای از نسل کنونی شورلت مالیبو در کنار مدل ۲۰۱۹ به روز شده این سدان متوسط در حال تست در کوه های جنوب اسپانیا دیده شده است.

به گزارش پدال نیوز، این نمونه های آزمون به طور کامل استتار شده اند که نشان می دهد این خودروساز در حال تست مدل به روز شده در نیمه دوره تولید نسل نهم این سدان است.

نسل کنونی مالیبو در سال ۲۰۱۵ به عنوان مدل ۲۰۱۶ معرفی شد. بنابراین این خودرو هنوز جدید است و نیازمند به روز رسانی نبوده است. البته نظر شورلت متفاوت است. پوشش استتاری کامل روی این خودرو به روز رسانی فراتر از یک تغییر ظاهری اندک را نشان می دهد. چراغ های جلوی این خودرو به طور کامل استتار شده اند که نشان می دهد بازطراحی کلی در مقایسه با نسخه کنونی خواهند داشت. لامپ های دید در روز و احتمالا جلوپنجره این خودرو نیز به روز خواهند شد.

به نظر می رسد در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب بی تغییر باقی مانده اند اما انتظار می رود طرح روشنایی جدیدی برای آن ها تعبیه شود. تمام قسمت پشت این خودرو استتار شده است که نشان می دهد برخی تغییرات و طراحی جدیدی خواهد داشت. به طور کلی به نظر می رسد مالیبوی جدید به روزتر از اوپل اینسیگنیای تازه عرضه شده، ظاهر شود.

زیر بدنه این خودرو هیچ تغییری اعمال نخواهد شد. کابین و لیست تجهیزات این خودرو نیز به روز رسانی های اندکی خواهد داشت که شامل سیستم سرگرمی MyLink جدید نیز می شود. البته شایعه شده است که جنرال موتورز، موتور ۱.۶ لیتری توربودیزل جدید را در مالیبو عرضه خواهد کرد که اکنون در سدان کوچک تر کروز به کار می رود.

مالیبو جدید و به روز شده سال آینده معرفی خواهد شد.

 

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۰۳ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.