مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری: نمایش «الیور تویست» فضای متفاوتی از تئاتر و موسیقی است

۱۳۹۶-۰۸-۲۳ فرهنگ

مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری:  نمایش «الیور تویست» فضای متفاوتی از تئاتر و موسیقی است

مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری به تماشای تمرین نمایش موزیکال الیور توئیست نشست

مهدی یزدانی شب گذشته با حضور در تالار وحدت از پشت صحنه تمرین نمایش موزیکال الیور توئیست به کارگردانی حسین پارسایی بازدید کرد.
به گزارش ۲۴ آنلاین ، مهدی یزدانی عصر روز دوشنبه ٢٢ آبان ماه با حضور در تالار وحدت از نزدیک در جریان آخرین تمرین های نمایش موزیکال الیور توئیست قرار گرفت.
یزدانی پس از دیدن تمرینات درباره نمایش گفت: کارگردان تلاش کرده تا رابطه جذابی میان تئاتر و موسیقی به‌وجود آورد و فضای متفاوتی روی صحنه خلق کند.
که بسیار قابل تحسین است.
بهره‌گیری مناسب از موسیقی و میزانسن‌های نمایشی، ترکیبی دلپذیر ساخته که می‌شود ساعت ها نمایش را دنبال کرد و خسته نشد.
برقراری رابطه دوسویه میان نمایش و آدمها و وقایع روی صحنه به همراه گروه کر به قاعده و به‌اندازه است و دیدنی از آب درآمده است. کارگردان موفق شده این اثر برجسته را به اجرایی قابل قبول برساند.

پیش از این نیز مسئولان فرهنگی هنری از جمله علی مرادخانی، رجبی معمار مدیر عامل خانه هنرمندان، معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، دکتر محمود عزیزی عضو هیات علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، دکتر علی اکبر صفی پور مدیر عامل و تنی چند از اعضای عیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی از پشت صحنه تمرین بازدید و با اعضای گروه نمایش دیدار داشته اند.
نمایش موزیکال الیور توئیست به کارگردانی حسین پارسایی و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری حریر هنر شرق از اول آذر ماه ساعت ١٨ در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.
میثم احمدی به عنوان مجری طرح و محمد قدس به عنوان مدیر تولید در این پروژه همکاری دارند. علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com و www.irannamayesh.com مراجعه کنند.

 

 

(Visited 120 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۲۳ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.