پیشگویی‌های عجیب مردی که پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بود!

۱۳۹۶-۰۸-۲۲ سرگرمی

پیشگویی‌های عجیب مردی که پیروزی ترامپ را پیش‌بینی کرده بود!

مردی که توانسته بود پیروزی باورنکردنی دونالد ترامپ در انتخابات را پیش‌بینی کند، اکنون درباره سال آینده میلادی پیشگوهای جدیدی کرده است.

به گزارش ایندیپندنت، مردی که توانسته بود پیروزی باورنکردنی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا و همچنین برکسیت (جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا) را پیشگویی کند، هم اکنون پیش بینی های جدیدی درباره سال ۲۰۱۸ کرده است.

«کریگ همیلتون پارکر» پیش بینی کرده است که یک حمله تروریستی در بزرگراه انگلیس به وقوع می پیوندد، انقلابی در کره شمالی آغاز می شود که منجر به سرنگونی کیم جونگ اون، رهبر این کشور، خواهد شد و یک حمله با سلاح های شیمیایی بوسیله پهپادها در یک شهر اروپایی اتفاق خواهد افتاد.

وی همچنین پیشگویی کرده است که سال ۲۰۱۸ سالی مملو از آشفتگی سیاسی و بحران زیست محیطی خواهد بود. این پیشگو همچنین پیش بینی کرده است که شاهزاده هری، پسر کوچک چارلز، شاهزاده ولز و دایانا، با «مگان مارکل» ازدواج خواهد کرد.

پارکر که در شهر «ساوت همپتون» انگلیس متولد شده است، دارای یک توانایی بی نظیر برای پیش بینی رویدادهای غیرمنتظره جهان است. وی که پیش از این پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را پیشگویی کرده بود، گفت که رئیس جمهور آمریکا در آینده استیضاح خواهد شد و همچنین یک کشتی جنگی آمریکایی هم در سال آینده غرق می شود.

وی برای اروپا پیش بینی کرد که اختلاف های فرهنگی در آلمان و فرانسه شدیدتر خواهد شد و این می تواند منجر به تشدید مشکلات نژادی شود و در نتیجه شورش ایجاد کند.

او همچنین اعلام کرد فاجعه های زیست محیطی از جمله پیشگویی های اصلی وی برای سال آینده میلادی است. پارکر در این باره گفت: من پیشگویی می کنم که در سال ۲۰۱۸ فاجعه های زیست محیطی مثل زلزله، فوران آتشفشان و آب و هوای وحشتناک اتفاق بیفتد. ما پیشتر هم گفته ایم که این حوادث ممکن است اتفاق بیفتند نه به خاطر گرمایش جهانی بلکه به دلیل افزایش فعالیت خورشید. ما همین الان هم شاهد وقوع توفان های وحشتناک بوده ایم؛ اما من احساس می کنم که بدتر از این هم در سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

آقای پارکر همچنین پیشگویی کرد که کوه وزوویوس در ایتالیا در سال آینده فوران می کند و ناپل تخلیه خواهد شد. همچنین زمین لرزه هایی بزرگ در نیوزیلند به وقوع خواهد پیوست.

وی در پایان افزود: بیشتر این پیشگویی ها ناراحت کننده هستند؛ اما من معتقدم که انسانیت در سراسر جهان در حال افزایش است. وقوع نزاع و درگیری و مشکلات فراوان باعث خواهد شد مردم جهان در کنار یکدیگر بایستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

(Visited 163 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۲۲ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.