کجای خواست کی‌روش طلبکارانه است؟

۱۳۹۶-۰۸-۱۳ ورزش

کجای خواست کی‌روش طلبکارانه است؟

کارلوس کی‌روش این بار با رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال وارد چالش شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رفتن یکباره قاضی حسن زاده سر تمرین تیم ملی فوتبال، بی آنکه از قبل با کسی در فدراسیون فوتبال هماهنگ شده باشد، خشم سرمربی را به همراه داشت. کارلوس کی روش خیلی صریح ایستاد و گفت این آقایان اگر می خواهند کمکی بکنند، بهتر است اول پول او و بازیکنانش را بدهند. این رفتار کارلوس بازتاب های زیادی داشت.

این رفتار آیا طلبکارانه بوده است؟ این واقعیتی است که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. یک روز بعد از انتقادات سرمربی تیم ملی درباره گم شدن ۵۰۰ هزار دلار از پاداش های صعود به جام جهانی، درحالی که بخشی از اعضای فدراسیون این کم شدن پول را تائید کرده بودند و در شرایطی که فوتبال ملی سخت بی پول است و با سیلی صورت فدراسیون را سرخ نگه داشته اند، این رقم یعنی اقلا یک مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی. این پول دقیقا صرف پروژه ای شده که تیم ملی با آن در یکی دو ساله اخیر چالش های زیادی داشته است و بعد در این شرایط رئیس کمیته انضباطی به تمرین تیم ملی می رود، نه به عنوان یک هوادار و اینکه برود و روی سکوها بنشیند تا توی دید نباشد. او می رود تا سرمربی به وضوح ببیندش و سرمربی هم احتمالا گمان می برد آمده اند تا از او بخواهند درباره حرف های تند روز قبلش توضیح بدهد.

در شرایطی که او از روند آماده سازی تیم شاکی است و کسی هم دقیقا نمی گوید چرا پول ها خرج مجرای دیگری شده اند، او بازی را هجومی آغاز می کند. او اخیرا از وزارت ورزش هم انتقاد کرده و وزیر شاید دلخور باشد اما همین وزارت خانه هنوز بخشی از وعده هایی که بعد از بازی ازبکستان به تیم داده شده بود را انجام نداده است.

حرف های روز گذشته تاج درباره حضور سرزده و بی هماهنگی حسن زاده نشان می دهد که اقلا رئیس فدراسیون اعتقاد دارد حق با سرمربی تیم بوده و نمی خواهد آرامش تیم ملی به هم بخورد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۱۳ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.