نقوی حسینی: همه اجماع دارند که مانع اصلی برجام رفتار خصمانه آمریکاست

۱۳۹۶-۰۸-۱۰ سیاست

نقوی حسینی: همه اجماع دارند که مانع اصلی برجام رفتار خصمانه آمریکاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه جریانات کشور اجماع دارند که مانع اصلی توافق بین‌المللی برجام رفتار خصمانه و ظالمانه آمریکا است.

به گزارش ایسنا، سید حسین نقوی حسینی بعد از تذکرات نمایندگان نسبت به سومین گزارش شش ماهه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در توضیحاتی گفت: دولت، مجلس، قوه‌قضائیه و همه جریانات کشور اعم از اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و معتدلین بر این موضوع اجماع دارند که مانع اصلی در اجرای توافق بین‌المللی برجام رفتار خصمانه و ظالمانه آمریکا و بدعهدی دولت این کشور است.

وی افزود: در گزارش این کمیسیون تمام منابع استناد شده مورد اشاره قرار گرفته است که یکی از آن گزارش‌های سه ماهه وزارت خارجه است که به موقع به مجلس ارائه می‌شود. بعد از آن نیز نماینده وزارت خارجه در مورد بندهای گزارش در کمیسیون توضیحاتی را ارائه می کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: کمیسیون در تهیه گزارش مستندات دیگر همچون بازدید از سایت‌های هسته‌ای را لحاظ کرده و در نهایت پیشنهاداتی را ارائه نموده که بسیار مهم است. ممکن است دولت با این پیشنهادات موافق نباشد، ولی در نهایت این گزارش جامع و مانعی است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۱۰ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.