تاج زاده: روحانی نچرخیده است

۱۳۹۶-۰۸-۱۰ سیاست

تاج زاده: روحانی نچرخیده است

«مصطفی تاج زاده» در پاسخ به سؤالی درباره‌ی اینکه آیا روحانی به اصلاح طلبان پشت کرده و به جریان راست متمایل شده و یا اینکه رفتار او استراتژی اوست تا مشکلات را حل کند گفت: هیچ کدام. من فکر نمی‌کنم که روحانی در حال پشت کردن به اصلاح طلبان است و این یک استراتژی هم نیست. او ضمن رد هر دو دیدگاه گفت: آقای روحانی وعده‌هایی به مردم داده است. می‌داند که اگر بخواهد حمایت مردم را داشته باشد باید به این وعده‌ها پایبند باشد و تلاش کند آنها را محقق کند. اگر هم احیاناً جایی یکی از وعده‌هایش را نمی‌تواند محقق کند باید به مردم توضیح دهد که به چه دلیل نتوانسته آن را اجرا کند.

تاج زاده چرخش روحانی به جریان راست و پشت کردن به اصلاح طلبان را رد کرد و گفت: من فکر نمی‌کنم آقای روحانی چرخش کرده باشد. لحن او آرام‌تر شده، بعضی از حرفهایی که در ایام انتخابات گفت را نمی‌زند؛ نه تنها ایشان بلکه رقبای او هم نمی‌زنند. در همه‌ی کشورهای دنیا هم همین است. وقتی انتخابات می‌شود در ایام انتخابات نامزدها حرف‌هایی می‌زنند که بعد از اینکه انتخابات تمام می‌شود دیگر آن حرف‌ها را خیلی تکرار نمی‌کنند. چرا که شرایط عوض می‌شود.

او در پایان به مطالبه‌گری اصلاح طلبان از روحانی اشاره کرد و گفت: ما از آقای روحانی انتظار داریم روی وعده‌های خود بایستد چون براساس این وعده‌ها از مردم رأی گرفته است. رها هم نخواهیم کرد. آنقدر فشار می‌آوریم و می‌ایستیم و مطالبه می‌کنیم که آقای روحانی یا اینها را اجرا کند یا به مردم بگوید که چرا بعضی از وعده‌هایی که داده را نتوانسته تحقق ببخشد.

منبع: انصاف نیوز

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۱۰ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.