صدراعظم نوری: صداوسیما هنوز تغییر مدیریت شهری را نپذیرفته/ شهردار تهران همچنان ممنوع التصویر است

۱۳۹۶-۰۸-۰۷ جامعه

صدراعظم نوری: صداوسیما هنوز تغییر مدیریت شهری را نپذیرفته/ شهردار تهران همچنان ممنوع التصویر است

عضو شورای شهر تهران از عملکرد صداوسیما در قبال مدیریت شهری پایتخت انتقاد کرد.

زهرا صدراعظم نوری ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه پالایشگاه تهران گفت: این حادثه و حوادث مشابه به دلیل عدم رعایت ایمنی و Hse رخ می دهد.

وی در تذکر ی به صدا و سیما در خصوص عدم پخش تصاویر شهردار, اظهار کرد: با گذشت بیش از ۲ ماه از تغییر شهردار هنوز از سوی صدا و سیما شهردار تهران ممنوع التصویر و بیان است و با وجود اعلام رییس سازمان مبنی بر عدم ممنوع التصویری برنامه مستقیمی از وی منعکس نشده است.

این عضو شورای شهر تاکید کرد: مردم در انتخابات ۹۶ حماسه افریدند و با حضور خود به تفییر مدیریت شهری رای دادند اما هنوز این تغییر از سوی صدا و سیما به رسمیت شناخته نشده است.

نوری با اشاره به برگزاری اجلاس کلانشهرها تاکید کرد: در این اجلاس شهردار به مباحث مهمی از جمله تعامل میان دستگاهدها برای حل مشکلات مدیریت شهری مباحث مهمی اعلام کرد اما هیج انعکاسی در صدا و سیما نداشت و فردای اجلاس صبح روز شنبه از شهرداران مشهد, شیراز و تبریز سخن گفته شد اما درباره شهردار تهران سخنی گفته نشد.

وی ادامه داد: حتی سفر شهردار به سئول نیز پوشس داده نشد در حالی که همواره شهردار سابق مهمان ویژه بود. با این حساب می توان گفت شهردار سابق خودی و دیگری غیر خودی است.

نوری تاکید کرد: متاسفانه با وجود رای و انتخاب مردم صدا وسیما رفتار. جناحی خود را ادامه می دهد و خود را رقیب می داند از صدا و سیما بعنوان رسانه ملی انتظار دارم نگاه عادلانه به جریان ها داشته باشد .

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۰۷ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.