تیراندازی به دانش آموز نیکشهری در مسیر مدرسه

۱۳۹۶-۰۸-۰۶ حوادث

تیراندازی به دانش آموز نیکشهری در مسیر مدرسه

فرماندار نیکشهر گفت: دانش آموز دوره دوم متوسط این شهرستان صبح امروزدر مسیر مدرسه مورد تیراندازی همکلاسی خود قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، صاحب گل صالحی فرماندار نیکشهر اظهار داشت: این دانش آموز که از ناحیه دست و پا مورد اصابت پنج گلوله قرار گرفته هم اینک در بیمارستان بستری است.
وی افزود: ظاهرا بین این دانش آموز با یک دانش آموز دیگر اختلاف و درگیری قبلی رخ داده که متاسفانه منجر به بروز این حادثه شده است.

مرادی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز گفت: ۲ فرد ناشناس ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز در مسیر اسپکه – لاشار نیکشهر متین درزاده دانش آموز پایه یازدهم دبیرستان شهید بهشتی این شهرستان را مورد اصابت گلوله قرار دادند.

وی ادامه داد: این دانش آموز که حال عمومی وی به علت اصابت هفت گلوله به بدنش وخیم گزارش شده بلافاصله به بیمارستان ایران ایرانشهر منتقل شده است.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس بلافاصله در محل حاضر و اقدامات تخصصی خود را برای یافتن ضاربان و انگیزه آنان به صورت جدی در دستور کار قرار داده اند.

شهرستان نیکشهر با ۳۹۵ روستا، چهار بخش بنت، لاشار، آهوران و مرکزی براساس سرشماری نفوس و مسکن آبان سال ۱۳۹۵ تعداد ۱۴۱ هزار و ۸۹۴ نفر جمعیت با ۳۷ هزار و ۲۰۷ خانوار در فاصله ۵۱۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۰۶ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.