برانکو: همه برای بازی فردا هیجان داریم

۱۳۹۶-۰۸-۰۳ ورزش

برانکو: همه برای بازی فردا هیجان داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری داربی ۸۵ گفت: همه برای بازی فردا هیجان داریم.

به گزارش ایسنا،‌ تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فردا (پنج‌شنبه) داربی هشتاد و پنجم را از ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کنند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از شهرآورد ۸۵ تهران اظهار کرد: درگذشت ابراهیم آشتیانی را تسلیت می‌گویم. این درگذشت فقدان بزرگی در آستانه داربی است. الان می‌بینم که همه برای بازی فردا هیجان دارید و منتظر شروع بازی هستید.

وی ادامه داد: این بزرگترین بازی در آسیا است. ما همه از این بابت خوشحال هستیم و بی‌صبرانه منتظریم. می‌دانیم این بازی برای هوادارانمان چقدر مهم است و نتیجه آن برخی اوقات از قهرمانی بیشتر است. استقلال هم همین نظر را دارد. بارها عرض کردم که داربی یک بازی خاص است و از قبل برنده‌اش مشخص نیست. هیچ ارتباطی به شرایط تیم در جدول ندارد و به تصمیم بازیکنان، تصمیم جمعی و روح تیمی مربوط است. از همه مهم‌تر این که بازیکنانمان لحظه‌ای به ذهنشان خطور نمی‌دهند که کم‌کاری کنند به دنبال شاد کردن دل هواداران هستند.

او افزود: خوشحالم که به عنوان مربی در این بازی حضور دارم. طبیعی است که به جز ۱۱ بازیکن اصلی تیم، بقیه بازیکنان تا حدی ناراحت هستند که به خاطر عدم حضورشان در چنین بازی بزرگی است. فردا سردرد و مصدومیت توجیه پذیر نیست. برای بازی فردا همه سالم هستند و تنها کسانی که در رقابت نیستند، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و احمد نوراللهی هستند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۰۳ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.