وزیر اطلاعات: حراست ها نسبت به ۴سال قبل،اخلاقی تر و شرعی تر عمل کرده اند

۱۳۹۶-۰۸-۰۲ سیاست

وزیر اطلاعات: حراست ها نسبت به ۴سال قبل،اخلاقی تر و شرعی تر عمل کرده اند

حجت الاسلام و المسلمین سید محمودعلوی در شصت و پنجمین همایش حراست ها که با عنوان ‘تحول، کارآمدی و انسجام سازمانی در حراست ها’ برگزارشد، بر ارتقاء نقش پیشگیرانه و تقویت جنبه نرم افزاری آنان در مواجهه با تخلفات اداری و انحرافات تاکید کرد.
وی افزود: وحدت فرماندهی مجموعه حراست های کل کشور باید موجب افزایش دقت، سرعت، کیفیت و عمق اقدامات صیانتی و اطلاعاتی شود.
وزیر اطلاعات جلوگیری از فرصت سوزی ها و اتلاف وقت در مجموعه نظام را از جمله وظایف مجموعه های اطلاعاتی و حراست ها دانست و افزود: هنر این است که همچون مراکز بهداشتی و درمانی قبل از اینکه کار به اتاق عمل و جراحی برسد با تدابیر پیشگیرانه و بهره گیری از روش های نرم افزاری مشکلات فعالان اقتصادی، فرهنگی، اداری و کارکنان دستگاه ها را برطرف کنیم.
علوی گسترش فرهنگ دست گیری به جای مچ گیری در مجموعه دستگاه های اطلاعاتی و حراستی را امری ضروری دانست و گفت: گزارش ها از کاهش کاستی ها و مشکلات در مقایسه با ۴ سال گذشته حکایت دارد که نشان از کم شدن حاشیه ها، اخلاقی تر و شرعی تر شدن فعالیت هاست.
وی همچنین به مراعات حقوق عامه مردم در درون نظام اشاره کرد و افزود: در کنار ترویج حق باید به افرادی که زیرچتر نظام اسلامی هستند خدمت کرد وخدمتگزار همه شهروندان بود.
وزیر اطلاعات جلوگیری از هدر رفت انرژی مدیران، کاهش بروز اختلافات و افزایش دقت، سرعت و کیفیت اقدامات اطلاعاتی و ارزیابی و تحلیل گزارش ها را از ثمرات تشکیل فرماندهی واحد در حراست ها دانست و افزود: مجموعه حراست های کل کشور همچون بازویی پرتوان برای وزارت اطلاعات عمل خواهد نمود و سرفصل جدیدی در عرصه خدمت با کارنامه درخشنده تر از گذشته ارائه خواهد کرد.
منبع: ایرنا
(نمایش کل : ۳۷ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۰۲ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.