رونالدو بهترین شد چون رئال مادرید بهترین بود!

۱۳۹۶-۰۸-۰۲ ورزش

رونالدو بهترین شد چون رئال مادرید بهترین بود!

ستاره پرتغالی رئال مادرید بهترین بازیکن جهان شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته کریستیانو رونالدو موفق شد در مراسم بهترین های فیفا در سال ۲۰۱۷، عنوان بهترین بازیکن را از آن خود کند.

رونالدو در حالی این جایزه را نصیب خود کرد که فوق ستاره هایی همچون مسی و نیمار را کنار خود و به عنوان نامزد این جایزه می دید. بازیکنانی که همانند رونالدو عملکرد فردی فوق العاده ای طی سال ۲۰۱۷ داشتند اما واقعیت این است که نقش  موفقیت تیمی در انتخاب بهترین بازیکن جهان واقعا زیاد است.

بارسلونا فصل گذشته در فتح لالیگا ناکام بود و در لیگ قهرمانان هم به موفقیتی دست نیافت اما رئال هردوی این جام ها را فتح کرد.به تبع آن، قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا و اروپا و جام باشگاه های جهان هم به تیم زیدان رسید که البته در تمام این موفقیت ها رد پای رونالدو دیده می شد. رونالدو با شایستگی این جایزه را مال خود کرد و به احتمال زیاد توپ طلای فرانس فوتبال در ژانویه ۲۰۱۸ را نیز مال خود خواهد کرد اما این جوایز ثابت کرده اند که به نماینده ای از موفق ترین تیم سال اهدا می شوند همانطور که در فصلی که بارسلونا موفق به فتح سه گانه شد، این مسی بود که جایزه را دریافت کرد و حالا رونالدو در دومین فصل پیاپی که رئال مادرید موفق به کسب  افتخارات پرتعداد باشگاهی شده، جایزه بهترین بازیکن جهان را از آن خود می کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۸-۰۲ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.