بقایی با زنبیل قرمز به دادگاه رفت!

۱۳۹۶-۰۷-۳۰ سیاست

بقایی با زنبیل قرمز به دادگاه رفت!

 حمید بقایی برای حضور در دومین جلسه رسیدگی به پرونده‌اش با یک زنبیل قرمز حاوی دفاعیات خود وارد دادگاه ویژه کارکنان دولت مستقر در ساختمان شماره ۲ قوه قضاییه شد.
حمید بقایی معاون رییس جمهوری در دولت نهم و دهم در بدو ورود به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه ویژه کارکنان دولت مدعی شد: این دادگاه سیاسی است.وی ادامه داد: از سال ۹۰ یک عده آمدند و گفتند جریان انحرافی و اتهامات فساد به ما زدند.
علی‌اکبر جوانفکر نیز قبل از ورود بقایی به دادگاه در محل حضور یافت، ولی اجازه حضور در دادگاه به وی داده نشد.
بر اساس این گزارش، اولین جلسه رسیدگی به پرونده حمید بقایی در تاریخ ۲۵ مهر ماه در شعبه مذکور برگزار شد.وکیل مدافع حمید بقایی بعد از اتمام نخستین جلسه دادگاه گفت: از نظر ما کیفرخواست دارای ایرادات شکلی بود. روند رسیدگی دادسرا از نظر ما ایراداتی داشت که آنها را مطرح کردیم و دادگاه ایرادات را پذیرفت.حسینی افزود: از نظر ما موارد اتهامی در حد تخلف است و هیچ کدام جرم نیست، ولی برای همه دفاع داریم و دفاعیات را بعد از اینکه کیفرخواست اصلاح شد به دادگاه ارایه می‌دهیم.
(Visited 168 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۳۰ سیاست
  1. ملاک زمان حال افراد است . این آقایان در گذشته هر چه بوده اند بودند ولی امروز جریان انحرافی هستند . همین که میگویند فلانی ایرانی نیست یعنی مثل اسرائیلی ها نژاد پرست هستند . چه بسیار انسان های خوب نما که گذر زمان زات پلید آن ها را نمایان کرده .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.