قایقرانان ایران صاحب یک طلا، ۳ نقره و ۳ برنز شدند

۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ورزش

قایقرانان ایران صاحب یک طلا، ۳ نقره و ۳ برنز شدند

ملی‌پوشان کایاک و کانوی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا صبح امروز ۷ مدال رنگارنگ کسب کردند.

 

به گزارش بانک ورزش، در ادامه رقابت های آبهای آرام قهرمانی آسیا ملی پوشان کشورمان در مواد مختلف به آب زندند و مدال های رنگارنگی نیز کسب کردند.

در کانوی یک نفره هزار متر مردان جوانان محمد نبی رضایی به مدال طلا رسید. در کایاک یک نفره هزار متر مردان بزرگسالان علی آقامیرزایی به مدال برنز رسید.

در کایاک یک نفره هزار متر مردان جوانان ابوالفضل درجزی مدال نقره را به دست آورد و در کانوی یک نفره هزارمتر مردان بزرگسالان کیا اسکندانی با کسب عنوان چهارمی از کسب مدال بازماند.
در بخش بانوان  در کانوی دو نفره ۵٠٠ متر بزرگسالان فاطمه کرمجانی و هیوا افضلی پنجم شدند. در کانوی دو نفره ۵٠٠ متر بانوان جوانان پریسا محمدزاده و فرانک چشمه به مدال برنز دست پیدا کردند. در کایاک دو نفره ۵٠٠ متر بانوان بزرگسالان مونا ابراهیمی و گلناز غضنفریان ششم شدند. راسپینا قویدل و نرجس کارگرپور در کانوی دو نفره ۵٠٠ متر بانوان جوانان مدال نقره را کسب کردند.

در کانوی چهار نفره ٢٠٠ متر بانوان بزرگسالان تیم ایران با ترکیب مهسا کهنسال، آتنا رئوفی، فاطمه کرمجانی و هیوا افضلی در رده چهارم قرار گرفتند.
در کایاک یک نفره ٢٠٠ متر مردان جوانان شایان مافی ششم شد. در کایاک چهار نفره ٢٠٠ متر بانوان بزرگسالان تیم ایران با ترکیب مونا ابراهیمی، گلناز غضنفریان، هدیه کاظمی و آرزو حکیمی بر سکوی سوم آسیا ایستاد. در کانوی ٢٠٠ متر مردان بزرگسالان عادل مجللی به مدال نقره رسید. در کایاک چهار نفره هزار متر مردان بزرگسالان تیم ایران با ترکیب امین بوداغی، امید احمدی، صادق زمانی و محمدطاهر حسینی افشار چهارم شد.

(Visited 26 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.