توضیحات نماینده نیشابور درباره درگیری اش با معاون استاندار:دیگر نمی گذارم به شهرم بیاید!

۱۳۹۶-۰۷-۲۴ سیاست

توضیحات نماینده نیشابور درباره درگیری اش با معاون استاندار:دیگر نمی گذارم به شهرم بیاید!

نماینده مردم نیشابور توضیحاتی را درباره درگیری لفظی خود با حسینی تشریح کرد.

هاجر چنارانی نماینده نیشابور در تشریح فیلم منتشر شده از وی در فضای مجازی و بحث با معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: تقریبا دو ماه پیش جلسه‌ای در پارلمان مشورتی زنان در نیشابور که جدیدا در شهرستان‌ها در حال ایجاد است، برگزار شد.

وی ادامه داد: حسینی معاون سیاسی خراسان رضوی هم بعد از حضور در چندین جلسه پارلمانی زنان در استان‌های دیگر به جلسه پارلمان مشورتی زنان نیشابور آمد.چنارانی با بیان اینکه گاهی اوقات فرهنگی بین دو شهر وجود دارد که مردم را نسبت به یکدیگر حساس می‌کند، اظهار کرد:حسینی دو ماه پیش در پارلمان مشورتی زنان نیشابور اعلام کرد که اکنون از خراسان غربی آمده ام و به دنبال تبدیل سبزوار به استان هستیم.

نماینده مردم نیشابور ادامه داد: آن‌ها سالیان متمادی است که به دنبال تبدیل سبزوار به استان هستند تا یکسری از شهرستانهارا هم به آن الحاق کنند.وی با اشاره به اینکه هرشهری برای خود فرهنگی قابل احترام دارد، اذعان کرد: هیچ گاه نیشابور با قدمت تاریخی خود قبول نمی‌کند در کنار این هجمه قرار گرفته و زیرمجموعه سبزوار شود، مردم نیشابور این موضوع را هرگز نمی‌پذیرند.

چنارانی تاکید کرد: کسی که در جایگاه معاونت سیاسی استانداری قرار دارد و می‌داند امنیت باید در هر کشوری و شهری حرف اول را بزند چرا باید در جمع مردم نیشابور از شهری که مردم نسبت به آن حساس هستند، از چنین چیزی نام ببرد؟ جالب است این شخص تحقیقی را بر روی نام استان خراسان غربی هم انجام داده است.

نماینده مردم نیشابور اظهار کرد: دو ماه پیش هم چنین حرفی را حسینی اعلام کرد، اما حرف بنده این است که تمام مسئولان در جایگاه ملی باید نگاهی ملی و فرامنطقه‌ای داشته باشند، اما این آقا نگاه منطقه‌ای به زادگاه و محل زندگی خود دارد و کسی با این طرز تفکر حق دارد در منطقه خود تنها خدمت کند.

وی با تاکید براینکه از تمام سیاسی بازی‌ها و تندروی‌ها بیزار هستم، افزود: تا روزی که نماینده نیشابور باشم به استاندار و وزارت کشور اجازه نمی‌دهم چنین فردی پایش را در حوزه انتخابیه بنده بگذارد براین اساس امروز هم حسینی را از پشت تریبون پایین کشیدم و از شهر نیشابور اخراج کردم و به هیچ عنوان اجازه ورود به معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی را به نیشابور نمی‌دهم.

چنارانی با بیان اینکه ما به دنبال انسان‌های ملی نگر هستیم، خاطرنشان کرد: اگر از این افراد استفاده شود عدالت زیرسوال می‌رود امروز به دنبال افرادی با عدالت و نگاه فرامنطقه‌ای هستیم نه آنکه تمام عزمشان تنها بر روی منطقه تولد و زندگی شان معطوف و متمرکز باشد.

(Visited 94 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۲۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.