​کشف بیش از ۱۰۰ هزار ویزای جعلی اربعین در تهران

۱۳۹۶-۰۷-۲۳ جامعه

​کشف بیش از ۱۰۰ هزار ویزای جعلی اربعین در تهران

رییس پلیس تهران بزرگ از انهدام باند بزرگ جعل ویزای عتبات عالیات و کشف ۱۰۰ هزار ویزای جعلی در آستانه مراسم اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی پلیس پایتخت، سردارحسین رحیمی افزود: نیروهای اطلاعاتی پلیس پایتخت در آستانه مراسم اربعین حسینی در اقدامی عملیاتی ضمن انهدام باند بزرگ جعل ویزا و دستگیری اعضای آن، ۱۰۰ هزار ویزای جعلی از این باند کشف کردند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: عوامل اطلاعاتی پلیس پایتخت در اقدامی غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری ۶ عضو این باند جعل اسناد دولتی و ویزای عتبات عالیات شدند.

سردار رحیمی اظهار کرد: در سالهای گذشته شاهد بوده ایم که تعدادی جاعل اسناد دولتی با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و سفر مردم به عتبات عالیات با سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده اقدام به جعل و فروش ویزای جعلی کشورعراق می کردند.

وی با اشاره به اینکه با پایش های تخصصی صورت گرفته و پیگیری های انجام شده همکاران ما موفق به شناسایی و دستگیری یک باند جاعل شدند، افزود: در این عملیات باند ۶ نفره جاعل که اقدام به چاپ و فروش ویزای جعلی کشور عراق می کردند دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گفته وی، در این زمینه ۲ چاپخانه به عنوان محل چاپ ویزاهای جعلی نیز پلمپ شد.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید براینکه هموطنان برای دریافت ویزا می بایست به مراکز رسمی و معتبر مراجعه کنند، افزود: فروش اینگونه ویزاهای جعلی می تواند آثار نامطلوبی در روند سفر زائران به عتبات عالیات داشته باشد و چه بسا به دستگیری زائران منجر شود.

(نمایش کل : ۵۹ - نمایش امروز : ۱)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۲۳ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.