ولایتی: ترامپ فرصت مطالعه تاریخ نداشته است

۱۳۹۶-۰۷-۲۳ سیاست

ولایتی: ترامپ فرصت مطالعه تاریخ نداشته است

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رفتار رییس جمهور کاسب‌کار آمریکا که فرصت مطالعه تاریخی نداشته و صرفا به امور بازرگانی مشغول بوده، برای ملت بزرگ ایران که سابقه تمدنی چندهزار ساله دارد، موضوع جدیدی نیست.

علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی به اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.

وی اظهار داشت: رفتار رییس جمهور بی‌منطق و کاسبکار آمریکا که ظاهرا فرصت مطالعه تاریخی نداشته و صرفا به امور بازرگانی مشغول بوده و هست، برای ملت بزرگ و شریف ایران که سابقه تمدنی چندهزار ساله دارد، موضوع جدیدی نیست و بی‌تردید این ملت همچون همیشه در مقابل زیاده‌خواهی‌ها ایستادگی خواهد کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بارها و بارها مواضع اصولی خود را اعلام کرده و بر آن پایبند خواهد بود. نیروهای نظامی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، متعلق به مردم این سرزمین است و نه تنها اقتدار و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده که با مقاومت و ایستادگی توانسته در برابر تجزیه‌خواهان و تضعیف‌کنندگان کشورها و دولت‌های قانونی منطقه مقابله نماید و تروریست‌ها و جریان‌های افراطی و تکفیری و حامیان آنها را به قول و ذلت بکشاند.

ولایتی در این یادداشت خود آورده است: جمهوری اسلامی ایران حتما در برابر هر اقدام علیه منافع خویش واکنش مناسب و متناسب نشان خواهد داد و پشت سر رهبر محبوب، شجاع و انقلابی، به مانند تمام روزهای پیروزی و استقرار و ثبات، به گام‌های بلند خود در حفظ و حراست از آرمان‌های جمهوری اسلامی ادامه خواهد داد.

(Visited 34 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۲۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.