دلیل انفجار در بیمارستان میاندوآب چه بود؟ +عکس

۱۳۹۶-۰۷-۲۲ حوادث

دلیل انفجار در بیمارستان میاندوآب چه بود؟ +عکس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: اتصال سیم برق و گرم شدن دستگاه اکسیژن موجب بروز انفجار و آتش سوزی در بیمارستان فاطمه زهرا(س) میاندوآب شده است.

خبرگزاری مهر: باقر بهرامی با بیان اینکه در اثر وقوع این حادثه از شش بیمار بستری شده در این بخش یکی از بیمارستان مرد به علت شدت آتش سوزی فوت کرده است افزود: پنج نفر در این حادثه نیز مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه از پنج مصدوم این حادثه که بلافاصله به بیمارستان عباسی منتقل شدند چهار مصدوم وضعیت مناسبی دارند افزود: یکی از مصدومان این حادثه نیز دچار سوختگی شده است.

بهرامی اعلام تعداد مصدومان این حادثه به ۲۵ نفر از سوی برخی کانال های تلگرامی را تکذیب کرد و گفت: با توجه به اینکه بخش اطفال این بیمارستان در جنب بخش حادثه دیده آی سی یو قرار دارد برای امنیت بیشتر ۲۶ کودک بیمار بستری شده به بیمارستان عباسی منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی اظهارداشت: در حال حاضر تمامی اقدامات کنترل و تمهدیدات لازم برای تامین امنیت بیمارستان و کادر این بیمارستان انجام شده و ۲۶ کودک بیمار نیز مجدد به بیمارستان فاطمه زهرا(س) میاندوآب بازگردانده شدند.

بهرامی با بیان اینکه فعالیت عادی بیمارستان فاطمه زهرا(س) به وضعیت عادی بازگشته است گفت: جزییات بیشتر این حادثه در دست بررسی و به این منظور نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی شخصا برای بررسی بهتر راهی میاندوآب شده است.

امروز شنبه دربیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)میاندوآب بخش آی سی یو یکی از دستگاه اکسیژن دچار آتش سوزی شد که یک مریض دچار سوختگی شدید و فوت شد پنج نفر از بیمارستان نیز مصدوم شدند.

بدنبال این حادثه جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی و معاون امور درمان دانشگاه جهت بررسی موضوع در شهرستان میاندوآب حضور یافتند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۲۲ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.