پیگرد قضایی عوامل خبر محبوس شدن صد تن در تله‌کابین

۱۳۹۶-۰۷-۱۹ حوادث

پیگرد قضایی عوامل خبر محبوس شدن صد تن در تله‌کابین

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی گفت: برخی عوامل به دنبال ناامنی و ایجاد تشویش اذهان عمومی هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از شکایت و پیگیرد قضایی این شرکت از عوامل انتشار خبر کذب محبوس شدن یکصد تن در تله کابین پیست اسکی بین المللی دیزین خبر داد و گفت این عاملان با هدف قرار دادن تشویش اذهان عمومی و ایجاد ناامنی در جذب گردشگران خارجی در راستای تقویت توریسم ورزشی ،به دنبال خدشه وارد کردن به امنیت ومنافع ملی کشور هستند.

مصطفی مدبر گفت: این پیست معتبر بین المللی هر ساله پذیرای علاقه مندان به این رشته و گردشگران خارجی است تا جایی که سال گذشته ۴ هزار گردشگر خارجی از این پیست بازدید کردند.

وی افزود :مجموعه اسکی دیزین در زمره بزرگترین، کامل ترین و مجهز ترین پیست اسکی ایران و جزو ۴۰ پیست اسکی مرتفع و پهناور جهان بشمار می رود و در ۶ ماه سرد سال محل مناسبی برای اسکی بازان ایرانی و خارجی است که این شرکت هر ساله و قبل از اغاز فصل اسکی برای تامین رفاه و امنیت علاقه مندان اقدامات لازم را انجام می دهد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اظهار داشت : امسال نیز با تمهیدات صورت گرفته از سوی این شرکت و همکاری پیمانکار پیست اسکی دیزین، عملیات بازسازی دکل های پیست و بهسازی تله کابین ها با تلاش شبانه روزی کارگران پیست آغاز شده است تا برای فصل زمستان آماده خدمات رسانی به علاقه مندان اسکی باشد.

مدبر اظهار داشت: به همین منظور از چند هفته قبل نیز تله کابین های دیزین برای عملیات بهسازی خاموش شده و در این مقطع زمانی تله کابینی وجود نداشته و ندارد که دچار نقص فنی شود حال چگونه می شود که یکصد تن در کابین هایی که در این پیست وجود نداشته محبوس شوند؟

مدیر عامل شرکت توسعه گفت : زمانی که چنین اخبار دروغی منتشر می شود، نباید انتظار داشت که علاقه مندان به ورزش یا گردشگران خارجی به پیست اسکی دیزین اقبال نشان دهند. بر همین اساس مسولان نشر اکاذیب خبر مستحق پیگرد قضایی هستند .

مدبر گفت از دستگاه قضایی رسیدگی به این موضوع را خواستار شدیم تا با پیگیری و برخورد قانونی با عاملان انتشار خبر کذب شاهد ایجاد ناامنی در تشویش اذهان عمومی و خدشه وارد کردن به امنیت و منافع کشور نباشیم.

مدیر عامل شرکت توسعه در پایان گفت: مهمترین موضوع در پیست بین المللی دیزین، دریافت مجوز از سوی اداره استاندارد است. انتظار می رود با برطرف شدن مشکلات موجود و با دریافت مجوز اداره استاندارد، دیزین همچون سنوات گذشته در خدمت علاقه مندان به ورزش و گردشگران خارجی باشد.

(Visited 49 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۱۹ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.