زمان و میزبان مسابقات قهرمانی والیبال باشگاه‌های آسیا مشخص شد

۱۳۹۶-۰۷-۱۲ ورزش

زمان و میزبان مسابقات قهرمانی والیبال باشگاه‌های آسیا مشخص شد

کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا در سال ۲۰۱۸ را مشخص کرد.

به گزارش  ایسنا، کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا در دو گروه مردان و زنان سال ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

بر این اساس نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه مردان از ۹ تا ۱۶ مردادماه سال آینده به میزبانی نایپیداو پایتخت میانمار برگزار می شود.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در سال ۲۰۱۷ از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی ویتنام برگزار شد و تیم بانک سرمایه در دومین حضور آسیایی خود برای دومین بار عنوان قهرمانی قاره کهن آسیا را به دست آورد. تیم های تویودا (ژاپن) و العربی (قطر) نیز مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

همچنین نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه زنان نیز از ۲۰ تا ۲۷ تیرماه سال ۹۷ در شهر «اوسکمن گورسک» قزاقستان برگزار خواهد شد.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا در سال ۲۰۱۷ نیز از چهارم تا دهم خردادماه در شهر «اوسکمن گورسک» کشور قزاقستان برگزار شد که تیم بانک سرمایه نماینده زنان ایران در جایگاه ششم قرار گرفت.

قهرمان لیگ برتر مردان و زنان ایران در سال ۹۶ سهمیه حضور در رقابت های سال ۲۰۱۸ آسیا به میزبانی میانمار و قزاقستان را به دست می آورند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۱۲ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.