تهران ۹ درجه سردتر می‌شود

۱۳۹۶-۰۷-۱۱ حوادث

تهران ۹ درجه سردتر می‌شود

اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به کاهش ۹ درجه ای دمای هوای تهران در ۲ روز آینده اعلام کرد: وضعیت جوی استان تهران از امروز صاف همراه با وزش باد و گاهی با وزش باد شدید و در ارتفاعات گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود.
به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب (۱۳ و ۲۵)، (۱۲ و ۲۲) و (۱۰ و ۱۶) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
براساس انی گزارش در بعدازظهر چهارشنبه ودر روز پنجشنبه با فعالیت سامانه بارشی در بعضی ساعات رگبار باران، گاهی با رعد و برق و تند باد موقتی و در ارتفاعات استان بارش باران و برف پیش بینی می شود که سبب لغزندگی و مه گرفتگی جاده های کوهستانی خواهد شد.
این بارش ها تا بعدازظهر پنجشنبه ادامه دارد و به تدریج از میزبان ابرناکی کاسته می شود.
با توجه به کاهش پنج تا ۹درجه ای دمای هوای تهران تا روز پنجشنبه در سطح استان، اداره کل هواشناسی استان تهران توصیه کرد که تمهیدات لازم اتخاذ شود.
براساس این گزارش، ورامین با ۳۳ درجه سانتیگراد و فیروزکوه و فیروزکوه-امین آباد با هفت درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۱۱ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.