واکنش سید جلال به آمادگی‌اش برای بازی رفت با الهلال/من همیشه آماده‌ام!

۱۳۹۶-۰۷-۰۷ ورزش

واکنش سید جلال به آمادگی‌اش برای بازی رفت با الهلال/من همیشه آماده‌ام!

حسینی می‌گوید:«همچنان دارم روی مصدومیتم کار می‌کنم تا زودتر خوب شوم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سید جلال حسینی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت:«خودمان را برای دو بازی دوستانه با توگو و روسیه آماده می‌ کنیم و اردوهایی که کی‌روش در نظر گرفته خیلی به ما کمک می‌کند.هر بازی تدارکاتی به بهتر آماده شدن ما کمک می‌کند و در حال حاضر نیز برنامه‌ریزی دقیقی شده و قرار است با داشتن اردوهای خوب در کنار بازی‌های تدارکاتی خود را برای حضور در جام‌جهانی آماده کنیم. بازیکنان تیم ملی جوان هستند و برای اینکه برای مسابقات جام‌جهانی آماده شوند نیاز به حضور در دیدارهای تدارکاتی دارند.»

خبرنگاری از او دباره مصدومیتش سوال کرد که سید گفت:«متاسفانه از ناحیله عضله آسیب دیده‌ام. در حال کار کردن روی مصدومیت خود در تمرینات تیم ملی و پرسپولیس هستم تا به شرایط ایده‌آل برسم و هر چه زودتر بازگردم.»

او در پاسخ به این سوال که سایت باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار با الهلال از آمادگی او خبر داده بود اما مقابل این تیم به میدان نرفت گفت: من همیشه آماده هستم.»

سید در پایان در خصوص اینکه توگو حریف خوبی در راه آماده سازی تیم ملی است، گفت:« واقعا از حالا نمی‌توانیم بگوییم چه تیم‌هایی حریف تدارکاتی خوب یا چه تیم‌های حریف تدارکاتی بدی هستند. این دیدارها تدارکاتی است و کمک می‌کند تا بازیکنان در کنار هم به هماهنگی دست پیدا کنند. اعتقاد دارم حضور بازیکنان تیم ملی در کنار هم و حضور در دیدارهای تدارکاتی قوی یا ضعیف به هماهنگی تیم ملی کمک می کند.»

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۰۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.