ورود چهره های جدید برای جوانتر شدن ترکیب جامعه روحانیت مبارز

۱۳۹۶-۰۷-۰۶ سیاست

ورود چهره های جدید برای جوانتر شدن ترکیب جامعه روحانیت مبارز

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که این تشکل روحانی درصدد است در آینده نزدیک اشخاص جدید و جوانی را به شورای مرکزی اضافه کند.
حجت‌الاسلام عبدالمقیم ناصحی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره برنامه‌های جامعه روحانیت مبارز، اظهار داشت: جامعه روحانیت جلسات مرتب و منظمی دارد و برای انتخابات آینده مطمئناً جامعه نقش پدری خود را در راستای هماهنگی نیروها و گروه‌ها برای حضور در صحنه انجام می‌دهد تا انتخابات خوب و پرباری داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شخص جدیدی به شورای مرکزی این تشکل اضافه شده یا خیر، گفت: جامعه روحانیت در ده سال گذشته به اعضای خودش افراد جوان را اضافه کرده و درصدد است در آینده نزدیک با نگاه به جوانب و ابعاد سیاسی و فرهنگی، اشخاص جدیدی را به شورای مرکزی اضافه کند و بحث‌هایی در ارتباط با این موضوع شده است.

حجت‌الاسلام ناصحی درباره ارتباط جامعه روحانیت با «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»، خاطرنشان کرد: قطعاً بی‌ارتباط با جبهه مردمی نیستیم. جبهه مردمی به لطف خدا کارهای خوبی تاکنون انجام داده و موفقیت‌های خوبی به دست آمده است و در آینده کارهای اساسی‌تر و مهم تری انجام می‌شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۰۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.