ستاره‌هایی که در تیم ملی ایران محبوب شدند

۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ورزش

ستاره‌هایی که در تیم ملی ایران محبوب شدند

این یکی از ویژگی‌های تیم ملی فوتبال ایران است‌؛ بازیکنانی که وارد این تیم شده‌اند ظرف مدت کوتاهی محبوب می‌شوند. دلیلش هم مشخص است. تیم ملی ما آن‌قدر به یک تیم خوب و یک‌دست تبدیل شده که هر بازیکنی قابلیت ستاره شدن در آن را دارد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: در این باره ۳ مثال می‌زنیم و این‌گونه وارد بحث می‌شویم‌؛

۱- رضا قوچان‌نژاد قبل از حضور در ایران در خارج از کشور بازی می‌کرد اما او امروز به واسطه حضور در تیم ملی و بازی‌های بسیار خوبش در لیگ هلند به یک بازیکن محبوب تبدیل شده است.
با اینکه کی‌روش در یک سال اخیر فرصت چندانی به گوچی نداده اما او به خاطر گل‌های زیبایی که به ثمر رسانده در کنج خاطرات مردم جایگاه خوبی دارد. این محبوبیت در هلند هم همراه رضا قوچان‌نژاد است.

۲- سردار آزمون قبل از حضور در تیم ملی بازیکنی ناشناخته بود. او اگرچه به روسیه ترانسفر شده بود اما محبوبیت سردار در جام ملت‌های استرالیا به اوج خود رسید. او از آنجا به یک چهره شناخته شده تبدیل شد و مدارج پیشرفت را به صورت همزمان در تیم ملی و روستوف طی کرد.
حالا سردار یکی از محبوب‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران است و از تعداد فالوورهایش در فضای مجازی هم می‌شود حدس زد که چه روزهای خوبی را سپری کند. البته سردار آزمون باید در لیگ روسیه دوباره آن روزهای طلایی را تجربه کند و از قافله عقب نیفتد.

۳- علیرضا جهانبخش وقتی به لیگ هلند رفت بازیکن خوبی در داماش بود اما او هم چهره‌ای نبود که همه بدانند این بازیکن چه شخصیتی دارد.
در تیم ملی ایران اما جهانبخش به یک بازیکن ویژه تبدیل شد و بازی‌های خوبش در لیگ هلند از جهانبخش یک شخصیت ویژه ساخت. حالا او یکی از محبوب‌ترین ملی‌پوشان فوتبال ایران است.
جهانبخش شاید خودش هم تصور نمی‌کرد روزی این‌گونه در تیم ملی ایران به چهره‌ای محبوب تبدیل شود.

خاصیت تیم ملی ایران است. کی‌روش بازیکنانی را به تیم ملی دعوت می‌کند و از آن‌ها در قالب تیم ستاره می‌سازد‌؛ در عین حال که تیم ملی ایران ستاره محور نیست و تنها یک ستاره منحصر به‌فرد ندارد. بازیکنانی که وارد تیم می‌شوند می‌دانند ما تنها یک ستاره داریم‌؛ تیم ملی ایران…

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.