فرهاد مجیدی مربی اسپانیول نیست!؟

۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ورزش

فرهاد مجیدی مربی اسپانیول نیست!؟

فرهاد مجیدی در فهرست مربیان تیم زیر ۱۶ ساله‌های باشگاه اسپانیایی نیست.اما او می‌تواند دوای درد آبی‌ها شود

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از چند هفته حضور در تمرینات تیم زیر ۱۶ ساله های اسپانیول ، حالا مشخص شده که فرهاد مجیدی در فهرست مربیان این تیم نیست. در روزهایی که استقلال به شدت زیر فشار است ، فرهاد مجیدی محبوب ترین مرد آبی هاست.

او اما یک ایراد بزرگ دارد. کارنامه مربیگری اش سفید سفید است. دو سه سالی می شود که می گویند در نقاط مختلف دنیا دنبال مدرک مربیگری است و می خواهد کار مربیگری کند اما عملا هیچ اتفاق جدیدی در فوتبالش نیفتاده است.

این اواخر که به اسپانیا رفته بود ،چند سری عکس از حضورش در تمرینات اسپانیول منتشر شد و خبر آمد او به کادرفنی زیر ۱۶ ساله های اسپانیول پیوسته است. منبع خبر ولی فقط خودش بود. البته همان زمان یکی از نزدیکان مجیدی به خبرآنلاین گفت:«ویزای کار فرهاد صادر نشده است. اگر ویزایش نرسد احتمالا نمی تواند در کنار این تیم بماند.»

به نظر می رسد آنها قبل از منتقدان ، فکر امروز را کرده بودند. برکناری احتملی منصوریان و استخدام یک مربی خارجی سرشناس احتمالا با حضور فرهاد مجیدی به عنوان دستیار اول کنار مربی خارجی همراه خواهد شد و آمدن او به تیم با ایجاد تغییرات بنیادین در پوسته مدیران میانی باشگاه همراه خواهد شد. شاید واقعا دوای درد آبی ها این بار آمدن یکی مثل فرهاد مجیدی باشد. کسی که خودش دوره ای این بچه های اطراف استقلال را در تیم با برند اسمش صاحب قدرت کرده و حالا فقط خود اوست که می تواند این افراد را دور بریزد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.