مقایسه دستفروشان و روحانیون مستقر در مترو توسط نماینده جبهه پایداری

۱۳۹۶-۰۶-۲۰ سیاست

مقایسه دستفروشان و روحانیون مستقر در مترو توسط نماینده جبهه پایداری

مجتبی ذوالنوری  عضو جبهه پایداری با اشاره به مقاله روز یکشنبه روزنامه جمهوری اسلامی در خصوص کارکرد روحانیت، گفت: اصل حضور در اماکن عمومی همچون مترو، حضوری موثر و خودجوش است.

 

 

 

مجتبی ذوالنوری با اشاره به مقاله دیروز روزنامه جمهوری اسلامی در خصوص کارکرد روحانیت، گفت: اصل حضور در اماکن عمومی همچون مترو، حضوری موثر و خودجوش است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس دهم افزود: زمانی که رسانه ها و تریبون های ما وظیفه خود را به درستی انجام نداده و فضای نابهنجاری در حوزه فرهنگ ایجاد می شود، نباید حضور خودجوش و آتش به اختیار افرادی که از جیب خود به دین مردم و فرهنگ جامعه کمک می‌کنند زیر سوال برد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد انحراف در بخش هایی به نام دین، ارتباطی به حضور روحانیون در مترو و اماکن عمومی ندارد، افزود: همانطور که دستفروشان در مترو در شئون داخلی مردم دخالت نکرده و مردم به خواست خود از آنان خرید می کنند، روحانیون نیز به زور کسی را وادار به سوال پرسیدن نمی‌کنند، بنابراین باید گفت که هر کسی کالا و خدمات خود را به شکلی متفاوت عرضه می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: نگارنده این یادداشت، یا اطلاعات لازم را ندارد، یا تحقیق نکرده است و یا از کمک به دین مردم خشنود نیست.

به گزارش آنا،روزنامه جمهوری اسلامی امروز در مقاله ای با عنوان” کارکرد روحانیت این نیست” حضور روحانیون در اماکن عمومی همچون مترو و پاسخ به سوالات مردم را موجب ورود آنها به شئون زندگی شخصی افراد عنوان کرده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۶-۲۰ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.